Skocz do zawartości
Adamsik83

Jaką cene za dakara?

Recommended Posts

Ale się uczepili tego przebiegu. Ja jestem zdania, że przebieg jest jak najbardziej prawdziwy. Przecież GS'y mają ODO 5-cyfrowe. Motek przechodzi drugą młodość. :) Niech się sprawuje jak najlepiej. :) :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież GS'y mają ODO 5-cyfrowe :

) Niech się sprawuje jak najlepiej. :) :beer:

A KRS dziesięć, sprawuj się jaknajlepej, misiu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój Dakar jeździł do Mongolii na lawecie żeby było szybciej, był użytkowany tam na miejscu:) moje nie dopowiedzenie :P

obecnie czekam na kuriera koszt bendixu 340 PLN szlifowanie 20 , zobaczę ile zapłacę za robotę.Pogoda piękna a moto rozebrane , eh....

Edytowane przez Adamsik83
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może znasz jeszcze jakiś taki cudowny sztuk? Moze być po 6 właścicielach , mieć nawet 30 tys przebiegu i objechaną syberię, na lawecie rzecz jasna :) chętnie kupię takiego rodzyna. Serio:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowiek od którego kupiłem posiadał jeszcze dakara z 2004 roku z przebiegiem 49 tys również z historia serwisową , ogólnie jechałem po tamtego ale jak wiadomo cena czymi cuda i zdecydowałem sie na swojego.jesli jesteś zainteresowany to poszukam jakiegos tel. do Pana Roberta.

Edytowane przez Adamsik83

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sie czepiacie chlopaka. Niech naprawia jezdzi I cieszy sie, az mu kolka odleca... I nie mowie tego zlosliwie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowiek od którego kupiłem posiadał jeszcze dakara z 2004 roku z przebiegiem 49 tys również z historia serwisową , ogólnie jechałem po tamtego ale jak wiadomo cena czymi cuda i zdecydowałem sie na swojego.jesli jesteś zainteresowany to poszukam jakiegos tel. do Pana Roberta.

Poproszę, poszukaj nr i prześlij na priv. Thx

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MIalem ja Dakara 2004 rok, 37k km. Daje grawancje od 21k km do 37k km bo to byl moj przebieg, a co sie dzialo wczesniej....ponoc funkiel nofka nie smigany, a jak rozkrecilem boczki tylne to okazalo sie,ze klejone:), ale kto by sie tam przejmowal drobiazgami.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma złej pogody na moto ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma złej pogody na moto ;)

Co fakt to fakt - jadę sobie więc kupić mapę Rumunii bo wakacje tuż tuż… (trochę nie na temat, bo Rumunia to nie Rosja i Mongolia ale co mi tam)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproszę, poszukaj nr i prześlij na priv. Thx

Świat staje na głowie.

Do tej pory wszyscy sprowadzali z zachodu (po dziadku, babci, nówka sztuka, nie śmigana, nie jeżdżona, tylko picowana, a jak już jechał to tylko do serwisu na przegląd do tego w niedzielę i jak nie padało). A tu proszę, reimport? ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×