Kropka

Użytkownik
 • Zawartość

  2170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Kropka last won the day on 9 Lipiec 2016

Kropka had the most liked content!

Reputacja

2328 Excellent

O Kropka

 • Tytuł
  Maiordomus
 • Urodziny 19 Czerwiec

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja:
  Szczecin
 • Motocykl
  Honda CB500X Czesiek

Ostatnie wizyty

1630 wyświetleń profilu
 1. Nie Kaes, ja już żyłam w tym systemie. Białoruś mi się podoba bo według mnie jest przyjazna dla turystów i tyle. Wolę ten kierunek niż zachód, gdzie jest brudno i strach brać udział w zorganizowanej imprezie bo nie wiadomo gdzie i kiedy coś wybuchnie. A nie podoba mi się właśnie to, co jest socjalistyczne w polityce zachodu, bo dlaczego ktoś za mnie w sposób scentralizowany ma decydować co robić z moimi pieniędzmi? I dlaczego mam płacić tym większą karę im więcej zarabiam? Żeby obszczymurek mógł z mojej pracy spokojnie pić, bo nie ma większych ambicji i na to zasiłek mu wystarcza? Nie byłam nawet jednego dnia bezrobotna, a jak nie będą zabierać zarobionych przeze mnie pieniędzy, to z oszczędności dam radę przetrwać te trzy miesiące szukając pracy, a jak nie to pójdę do takiej która da mi szansę przeżyć, nawet kosząc trawę. Trochę mnie poniosło, ale koniec tej dyskusji (przynajmniej z mojej strony), bo jak ktoś powiedział, że dyskutuje się nie po to, żeby przekonać adwersarza, tylko po to, żeby utwierdzić się we własnych poglądach. A ja już jestem w nich utwierdzona ;-).
 2. A ja się zgadzam ... z MT
 3. @KaeS podobnie to wygląda jak zrobisz porównanie cen w sklepach i zarobków w Polsce i w zachodniej Europie. Ja nie mówię, że oni dużo zarabiają, ja tylko mówię, że należy zlikwidować zasiłki i zamiast tego wprowadzić na przykład roboty interwencyjne - jak nie chcesz pracować kosząc trawę, znaczy masz z czego żyć. U mnie na roku największe stypendium socjalne dostawał najbogatszy chłopak. Ale jego rodzice nie wykazywali żadnych dochodów, więc mu się należało ;-).
 4. I tutaj jestem za tym systemem. Zamiast płacić zasiłek bezrobotnym, lepiej płacić tym samym ludziom za koszenie trawy i utrzymywanie porządku i inne tego typu prace. Od razu znacznie spadłoby bezrobocie.
 5. Piękny jest.
 6. Kaes nie poznaję Ciebie ;-). Ale zgadzam się rude koty są the best.
 7. @mila1, chyba zacznę żałować, że nie przygotowałam się do szutrów
 8. Z tego co gdzieś kiedyś czytałam ADAC jest tylko dla mieszkańców Rzeszy Czwartej. Na stronie stater jest napisane o tym, że są jedynym partnerem ADAC w Polsce i oferują assistance. Ale według mnie partnerem ADAC są w sprawie realizacji zleceń ADAC na terenie Polski, a assistance mają swoje albo wspólpracują z jakąś firmą ubezpieczeniową, ale nie wygląda mi to na sygnowane przez ADAC.
 9. Acha assistance w Polsce jest na kierowce. Jak dokupuje się zagranicę to jest na konkretny pojazd. (Ale to w najtańszym pakiecie oczywiście)
 10. https://assistance.pzm.pl My coś takiego sobie zafundowaliśmy - 75 PLN na rok (Polska) a jak jedziesz za granicę dopłacasz 2,50 za dzień. Można inne opcje.
 11. Jeszcze nie wie
 12. Artex Tobie? Niemożliwe ;-).
 13. Z tego co się orientuję, podstawą składki OC nie jest wartość samochodu a jedynie pojemność, wiek kierowcy, przeznaczenie, przebieg ubezpieczenia. Więc fakt, czy samochód kosztował 500.000 czy 2000 znaczenia nie ma, pojemność już tak. A bardziej groteskowo wygląda OC młodego kierowcy, który nabył sobie seicento za 1500 PLN i ma zapłacić składkę 2000 PLN. A takie cuda są na porządku dziennym.
 14. Bo jest najlepszy ;-)
 15. MT nie ma hamulców ;-)
 • Przyjaciele