Skocz do zawartości
MGregor

Witam wszystkich, F650 GS Łódź

Recommended Posts

Super! Też się ubawiłem. Przynajmniej wesoło, nie jak w klubie AA. ("cześć jestem Marek; cześć Marku")...czy coś w tym guście. Fakt nie lubię się rozgadywać, a tak naprawdę, to dopiero poznaję to forum, więc czuję się trochę zagubiony. Nie należę do facebookowych maniaków.

To teraz coś o sobie: urodziłem się dawno... Po wielu latach zachciało mi się dosiąść jakiegoś motocykla, a że preferuje off roady wybór padł na GSa. W zasadzie dopiero uczę się go ujeżdżać. Kupiłem go młodego rocznikiem, ale solidnie poobijanego, jednakże głównie obite są plastiki, więc na razie mogę jeździć, a po sezonie będzie co robić. Nie ukrywam, że taki remoncik i obserwowanie jak pięknieje sprawi mi sporą przyjemność.

I to by było na tyle. Czy teraz już wystarczająco?

Pozdrawiam, Marek

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....

Czy teraz już wystarczająco?

Pozdrawiam, Marek

Wujek Dobra Rada podpowiada: wyedytuj ten przecinek i wpisz tam normalny tekst - może być to co teraz napisałeś ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brawo, brawo, zajefajna rycinka Icoo :)

Wiedziałem, że Ci się spodoba :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie lubię się rozgadywać, To teraz coś o sobie: urodziłem się dawno... Po wielu latach zachciało mi się dosiąść jakiegoś motocykla

marek - masz wyjatkowe szczescie... - normalnie ludzie nie zyja tak dlugo, a tu zyjesz jestes malomowny i jeszcze dosiadasz motocykl..., same zalety :)

wyjatkowy szczesciarz... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×