Skocz do zawartości
chalimon

Co sądzicie o tym moto

Recommended Posts

Heeeee, heee. Powiem tak (mimo że w złym dziale ;-) ) 2004 rocznik, 27'270 km przejechane z Włoch :?: :?: :?:

A teraz odpowiedz na pytanie - czy mając pogodę 360 dni w roku jeździłbyś 3000 km-ów rocznie :?: :-D

No chyba że pierwszym właścicielem był dziadek niepalący i jeździł tylko do kościoła :lol:

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co motocykl z ogłoszenia to nowy watek będzie ??? :roll: Czy pamięć nie ta ?

Dla przypomnienia http://f650gs.pl/top...__fromsearch__1

Nie mogę się z tym zgodzić... O powyższy - znaczy się ten:

Prosił bym o pomoc co sądzicie o tym motocyklu http://otomoto.pl/bm...a-M3817484.html z góry dziękuję i pozdrawiam

Kolega się już w poprzednim pytał...

Co do twej prośby...

Moto ma akcesoryjne lusterka (o niczym nie świadczy)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze migacze jakieś takie "inne"

co do kilometrów, to może być jeszcze tak jak ja miałem też z Włoch, a licznik był w milach, pomimo że napisane było km/h ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze migacze jakieś takie "inne"

co do kilometrów, to może być jeszcze tak jak ja miałem też z Włoch, a licznik był w milach, pomimo że napisane było km/h ;-)

Pewno przełożyli jakieś trybiki po dzwonie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem kilka gs'ów, jak byłem zainteresowany kupnem i wg. mnie ten egzemplarz był malowany - brak naklejek, posiada akcesoryjne lusterka, brak handbarów. Handlarz - sprawdź dokładnie motocykl, najlepiej z kimś znajomym co jest mechanikiem lub zna się na motocyklach.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tych zdjęć niewiele szczegółów widać.

Wygląda na wypicowany a przebieg powiedzmy sobie szczerze.... niewiarygodny, chyba że był intensywnie eksploatowany w błocie, a to tez dobrze nie świadczy.

Wydechy rdzawe i niezbyt sprawnie polerowane, napęd jakiś taki luźny, ogólnie za te pieniądze to chyba niekoniecznie okazja ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach wygląda OK, odpicowany jak to u handlarza.

Czy łańcuch luźny to nie wiem bo w Dakarze ma być chyba luźniejszy niż w GS`ie.

Tylko ten przebieg. Jakby miał 30tyś to by było OK bo tyle wszystkie mają ale 14 to zdecydowanie poniżej średniej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam kolegę do mnie, napewno się dogadamy....

Kolega chce kupić motor, a nie pogadać :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej znowu mam do was prośbę szukam moto ale po ostatniej przygodzie z moim dawnym moto albo szukam ideału albo już sam nie wiem prosił bym jakąś pomoc i ocenę w sprawie tej aukcji może ktoś z forumowiczów niedaleko mieszka? z góry dzięki http://allegro.pl/bmw-f650gs-2005r-25000km-jak-nowy-fv-rotax-piekny-i3656317567.htm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej znowu mam do was prośbę szukam moto ale po ostatniej przygodzie z moim dawnym moto albo szukam ideału albo już sam nie wiem prosił bym jakąś pomoc i ocenę w sprawie tej aukcji może ktoś z forumowiczów niedaleko mieszka? z góry dzięki http://allegro.pl/bm...i3656317567.htm

Błąd 404: Strona nie została znaleziona

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej znowu mam do was prośbę szukam moto ale po ostatniej przygodzie z moim dawnym moto albo szukam ideału albo już sam nie wiem prosił bym jakąś pomoc i ocenę w sprawie tej aukcji może ktoś z forumowiczów niedaleko mieszka? z góry dzięki http://allegro.pl/bm...i3656317567.htm

Link nie działa.

A tak swoją drogą w tekście kilka kropek i przecinków by nie zaszkodziło ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Link nie działa.

A tak swoją drogą w tekście kilka kropek i przecinków by nie zaszkodziło ;)

Następnym razem obiecuję że będę pisał bardziej przejrzyście ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za wiele to tych zdjęć nie ma, ale nie wygląda źle. Dziwi mnie naciąg i stan zębatki - chyba, że to foto coś przekręca ;)

Jechać i oglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć niby nic mu nie dolega, zresztą niewiele tak na prawdę na nich widać szczegółów. Nie wierzę w przebieg i powiastkę o synu właściciela salonu z Włoch i że przejechał przez ostatnie 3 lata 1500km, może tak było, ale ja nie wierzę. W ogóle sprzedawca wygląda mi na handlarza, z gadki i z faktury vat-marża - to moje zdanie.

Do tego w historii allegro nie ma dobrych opinii nt opisywania sprzedawanych przedmiotów, czy ma to znaczenie, nie wiem, ale trzeba luknąć na sprzęt na żywo.

Trudno cokolwiek wiarygodnie napisać :-P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć niby nic mu nie dolega, zresztą niewiele tak na prawdę na nich widać szczegółów. Nie wierzę w przebieg i powiastkę o synu właściciela salonu z Włoch i że przejechał przez ostatnie 3 lata 1500km, może tak było, ale ja nie wierzę. W ogóle sprzedawca wygląda mi na handlarza, z gadki i z faktury vat-marża - to moje zdanie.

Do tego w historii allegro nie ma dobrych opinii nt opisywania sprzedawanych przedmiotów, czy ma to znaczenie, nie wiem, ale trzeba luknąć na sprzęt na żywo.

Trudno cokolwiek wiarygodnie napisać :-P

Do tego należy dodać: pełny serwis włoski, a tutaj "brak" przebiegu z braku czasu i wymieniony olej w lagach, regulacja zaworów - może tak było, ale ja nie wierzę ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×