Skocz do zawartości
ahela

Kupię F800GS

Recommended Posts

moj obecnie ma 25700 km przebiegu, wiec sie lapie. Sprzedam za 50 000 zl :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo... jak tak, to mój jak się nie sprzeda po łikendzie, to też może mieć nawet z 16 :-D i dodam do niego jakiś odświeżacz gratis oczywiście! :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu bym się nie zgodził.

A ja bym się zgodziła. też się bałam kupować używanego BMW z "dopasowanym" przebiegiem i została … forumowym odmieńcem. Kupilam KTMa z salonu.

Nie to samo co BMW ale miał udokumentowany 1 km przebiegu :-D

Edytowane przez Kropka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo... jak tak, to mój jak się nie sprzeda po łikendzie, to też może mieć nawet z 16 :-D i dodam do niego jakiś odświeżacz gratis oczywiście! :-)

I to jest właśnie ta paranoja której nie cierpię. Ktoś nie kupi motoru bo za duży przebieg, ale jak się zastosuje "rabat" to nagle staje się szczęśliwym posiadaczem. I przez takich … nie można kupić "normalnego" pojazdu :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może i ja się dołączę do sprzedaży- hmm moto stoi w garażu, a tak to wymienię sobie na nowszy model :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki w imieniu Pawła ( kolega ) za propozycje.Znaleźliśmy " coś tam coś tam ".Prośba o opinię w odpowiednim dziele http://f650gs.pl/topic/5917-prosba-o-opinie/ Jeśli ktoś ma ciekawszą ofertę,proszę o kontakt,będę kierował do najbardziej zainteresowanego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×