Skocz do zawartości
BRODATY72

Witam Wszystkich

Recommended Posts

Witam Jestem nowym FANEM BMW 650GS ZAKOCHAŁEM się w tej maszyni i postanowiłem nabyć jakiś motorek.

Dlatego postanowiłem zaciągnąć opini kogoś doświadczonego i obytego z tym cackiem.

Niedaje mi spokoju pewna aukcia http://moto.allegro.pl/bmw-f650gs-roczn ... 19012.html Prosze o opinie .

POZDRAWIAM Z BIAŁOGARDU

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Nie posiadam wprawdzie wersji GS ale zwróciła moja uwagr cena. Dobra,a nawet za dobra. Nie oznacza to że coś jest nie tak ale czujność wskazana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witka :lol:

trafiłeś idealnie - jak każdemu polecam wątek z poradami co do kupna: http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=2&t=678

myśle że ten motocykl z aukcji jest w porządku ... poza tymi 60kkm... to już dość sporo :? mam nadzieje że jużwszytsko było w nim wymieniane, bo o opisie nie wspomnieli o filtrze paliwa, łożysku gł.ramy itp itp

Pozwodzenia w poszukiwaniach ;) (pomyśl lepiej jak tu przeznaczyć 12kzł i w góre na gs takiego bez zarzutów)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie zastanawiam śię czy zarezykować i liczyć się z ewentualnymi kosztami doprowadzenia go do porządku,cz dać se na luz. Atak wogule DZIĘKI za szybką odpowiedz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to sie wydaje ze wymieniona jest tylko tylna opona :? Poza tym czy on ma 60 tys km czy 60 tys mil? :oops: bo to anglik, a i moze dlatego taka cena, ktora nie jest znowu az tak wygorowana chociazby za brak plastikow na baku, dziwnie wyglada tez przednia felga - moze tak tylko wyglada na zdjeciach jakby byla malowana (ale tu to sie moge oczywioscie mylic) :lol: Najwazniejsze to sie nim jeszcze przejechac ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WITAJ

Moto wygląda dobrze, cena aż za dobrze. 60kkm jeżeli był normalnie użytkowany to jeszcze polatasz, tylko nikt Ci takiej gwarancji nie da. Najlepiej pojechać i oblukać, posłuchać silnika, przejechać się.

Powodzenia w zakupie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powodzenia w szukaniu motocykla ;) Sam też właśnie się rozglądam za maszyną :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Cena b. dobra ale z anglikami, które nie mają jeszcze w dodatku nalepek na plastikach i na ramie uważaj, trzeba go dokładnie sprawdzić. Podzielam zdanie Dakarowego, wymieniona jest tylko tylna opona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie,

Dzięki za wasze opinie .Cały czas szukam czegoś do jazdy a nie do grzebania bo w warsztacie wystarczająco mam roboty.Jeśli macie coś na oku ,to bym sobie popatrzył

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

jak to było w Transformersach powiedziane: "the car picks the driver" Do mnie zadzwonił kolega z UK że ma dla mnie cudo maszyne, ze hej i wogóle hej hej hola wiec sie przez tel zgodziłem nie wiedząc co to i tak poznałem mojego GSa!! Zakochałem sie..

Po treningu mieliśmy oglądać filmy o samuraiach i kolega powiedzial ze zadzwoni do koleżanki aby też tu przyjechała. Zadzwonił, Zjawiła sie Ania i .. Zakochałem sie :D

Tak więc kolego nic na -siłe. Miłość sama do Ciebie przyjdzie. Więc jak już masz żone to sie ciesz, bo następna będzie na pewno maszyna z białoniebieskim śmigiełkiem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×