Skocz do zawartości
klawik

zamierzam kupić dakara

Recommended Posts

Pewnie czyta nasze Forum ;)

nie zdziwiłbym sie..

Mam zacząć wymieniać mankamenty? ;-) Niech nie filozuje za bardzo :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam zacząć wymieniać mankamenty? ;-) Niech nie filozuje za bardzo :-)

Co masz na myśli ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedawca podniósł cenę o 400 zł. Kurde...

Jak będziesz tak się czaił to ktoś Ci go sprzątnie, nawet te 400 więcej (cena tank baga) to jeszcze bardzo dobra cena o ile wszystko z nim w porządku np. czy zostawia tylko jeden ślad itp. Zamierzasz czy chcesz kupić, bo jak chcesz to nie musisz czekać do wypłaty. Jedziesz, oglądasz, jak pasuje to piszesz umowę, np. wpłacasz zaliczkę i cieszysz się sprzętem. Sprzedawca cenę jak podniósł to i dla zdecydowanego kupca opuści ;) Pewne jest, że sam się nie domyśli, że jesteś zainteresowany tą maszyną :) Edytowane przez agreSorek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co masz na myśli ?

Taki sprzedawca - możesz jechać w ciemno i zawsze kupisz motek z małym przebiegiem, a nie tak jak u innych - np. tych z forum ;)

Jeśli po wypłacie zdecydujesz (w sobotę lub niedzielę) zakupić moto i będziesz jechał do Włocławka minimum z Tczewa autostradą "w dół" to daj znać. Mechanik ze mnie słaby, ale negocjator lepszy. Najwyżej dostaniemy po mordach:)

Edytowane przez Debian
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedawca podniósł cenę o 400 zł. Kurde...

koledzy widac ze zaczyna sie nowy sezon bo ceny

....;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem. niestety nie miałem możliwości przewieźć się bo śniegu dowaliło grubo. Ekspert ze mnie żaden ale może komuś się przyda moja opinia. Generalnie to moto wygląda super i dobrze doposażone, silnik też nieżle bangla. Byłem bliski kupna jednak pod głowicą i cylindrem były całkiem niedawno wymieniane uszczelki, na śrubach też widać że było coś majstrowane. Przy tym przebiegu taka gruba robota? Gdy zapytałem gościa co było w nim robione powiedział że ma 200 motocykli i nie pamięta co w każdym z nich było robione. Jak dla mnie to delikatna ściema jest. Ja odpuściłem, ale może warto podjechać tam z dobrym mechanikiem i dobrze się przyglądnąć. Może zostało wszystko naprawione i teraz motek będzie śmigał bez problemów.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie pamięta to niech sprawdzi w dokumentacji, chyba jakąś prowadzi. A poważnie to jeśli nie chce powiedzieć prawdy to olej i szukaj dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×