Skocz do zawartości
DYROTON

BMW G450X czy KTM EXC 125 w roczniku 2008?

Recommended Posts

Tak się zastanawiam gdyż mój znajomy u którego kupiłem już jeden motor dostarczył z włochów BMW G450X z 2008 roku i zaczął mnie kusić. Zawsze jednak chciałem podzikować na jakiś zawodach i zawsze byłem chory na KTM EXC 125. Moc podobna jednak waga cięższa to G. Ceny podobne w okolicach 13 do 14 grubszych "pieniążków" (cyt.: mguzzi) :) No i tak dumam.... Może coś podpowiecie. :)

PS Niestety wzrost u mnie jest na poziomie "siedzącego psa" a jedno i drugie rożni tylko 1 cm!!!!! Może są jakieś myki z zawiechą?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(Hmmm... a może by takiego G uskutecznić... tak głośno myślę ;))

Edytowane przez Doodek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupujcie, kupujcie, chętnie się przymierze ;) a póki co nigdzie nie ma :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We Wrocławiu jest piękny g450 na sprzedaż.jeden właściciel, kupiony u dealera, 5 tys km. Dodam że użytkownikiem jest niepalaca kobieta ;) jak by ktoś.coś to na pw. Motocykl w perfekcyjnym stanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(Hmmm... a może by takiego G uskutecznić... tak głośno myślę ;))

Doodek!

A wiesz jak Olivier się by cieszył....:)

Z "G" było by na ostro a z nim czule i namiętnie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale G450 to chyba troche przewymiarowany jak na mnie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We Wrocławiu jest piękny g450 na sprzedaż.jeden właściciel, kupiony u dealera, 5 tys km. Dodam że użytkownikiem jest niepalaca kobieta ;) jak by ktoś.coś to na pw. Motocykl w perfekcyjnym stanie

A ja myślałem o Tobie , że to dla Ciebie od niepalącej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam gdyż mój znajomy u którego kupiłem już jeden motor dostarczył z włochów BMW G450X z 2008 roku i zaczął mnie kusić. Zawsze jednak chciałem podzikować na jakiś zawodach i zawsze byłem chory na KTM EXC 125. Moc podobna jednak waga cięższa to G. Ceny podobne w okolicach 13 do 14 grubszych "pieniążków" (cyt.: mguzzi) :) No i tak dumam.... Może coś podpowiecie. :)

PS Niestety wzrost u mnie jest na poziomie "siedzącego psa" a jedno i drugie rożni tylko 1 cm!!!!! Może są jakieś myki z zawiechą?

Jak masz wolne środki finansowe i wielką chęć dzikowania to kup.

Sądzę że z odsprzedażą nie będziesz miał kłopotu , a zawsze przekopiesz trochę pól ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

J...a zawsze przekopiesz trochę pól ;)

Ciekawe co na to okoliczni rolnicy :lol:

Ps. Wiem, ze czasem nie ma wyjscia ale jak dla mnie mocno dyskusyjne jest kupno motocykla z przeznaczeniem hard enduro i pozniejsza kastracja zawieszenia. W koncu zawieszenie takiego moto to jeden z atutow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam gdyż mój znajomy u którego kupiłem już jeden motor dostarczył z włochów BMW G450X z 2008 roku i zaczął mnie kusić. Zawsze jednak chciałem podzikować na jakiś zawodach i zawsze byłem chory na KTM EXC 125. Moc podobna jednak waga cięższa to G. Ceny podobne w okolicach 13 do 14 grubszych "pieniążków" (cyt.: mguzzi) :) No i tak dumam.... Może coś podpowiecie. :)

PS Niestety wzrost u mnie jest na poziomie "siedzącego psa" a jedno i drugie rożni tylko 1 cm!!!!! Może są jakieś myki z zawiechą?

Jak moto i cena OK to bierz, wzrostem się nie przejmuj dasz radę wiem coś o tym :), jak chcesz po offie ganiać to 450 będzie na pewno ok, chyba , że na tor to raczej 125 w dwuciachu bo 450 może na torze sponiewierać, a jak byś nie kupował tej 450 to możesz dać cynk bo szukam czegoś do orki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×