Skocz do zawartości
ziolko

Witam i pozdrawiam

Recommended Posts

Trochę późno ale lepiej niż wcale ;)

Od lipca jestem posiadaczem tej całkiem fajnej maszynki jaką jest f650gs 2002r.

Po 15 latach przerwy powróciłem do dwóch kółek i mam nadzieje że mój wybór był słuszny odnośnie tej marki.

Teraz czeka mnie tylko wypieszczenie maszynki bo jej stan lekko odbiega od ideału :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trochę późno ale lepiej niż wcale

No niezle z Ciebie "ziolko"... ;)

Witaj :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj;)

dawaj foty i opowiadaj , zaraz zaradzimy temu "odbiegowi od ideału" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotek na razie nie zapodam bo się wstydzę :oops: Ogólnie nie jest tragicznie ale porządne malowanie mu się należy. Gościu od którego kupiłem mówił że miał małego szlifa ale wg mnie nie jednego. Technicznie jest dobrze tylko jak ktoś jest estetą to od ideału trochę odbiega. Myślę jeszcze żeby zamiast malowania obkleić go dobrą folią

np. 3M Di-noc ala karbon, tylko nie wiem jak by to wyglądało na żywo. Kupiłem od gościa z krakowa (może ktoś go zna bo on mi to forum polecił)za 10000zł 2002r.więc cena chyba adekwatna do stanu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżdżę sporo bo od lipca zrobiłem jakieś 2500km i co do stanu technicznego pod względem mechanicznym nie mam zastrzeżeń a nawet jestem zadowolony z komfortu, spalania i poręczności tego sprzęta, żeby jeszcze ochrona przed wiatrem była lepsza to by było git. Aha, szukam w necie szybki od dakara tej czarnej i nie mogę nigdzie znaleść.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeżdżę sporo bo od lipca zrobiłem jakieś 2500km

No to ja od czerwca do końca wrzesnia zrobiłem 8000 km :roll: to ile jeżdżę bardzo sporo? :twisted: Wiem że to i tak niewiele, są lepsi zawodnicy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tym roku to nie licze bo prawie nic ... w tamtym koło 7tysi... rekord na advrider.pl 2009 to gościu ze śląska - 60tyś (BMW ADV) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!Według mojej teorii motocykl ma jeździć , a nie wygladać , a co do km to ważna jest jakość , a nie ilość chyba .W końcu to forum motocykli gs , a nie ścigaczy.Pamiętam jak byłam dumna ze swoich pierwszych 400 km zrobionyych do Łodzi nie mając jeszcze prawa jazdy i przejeździwszy dopiero 60 km w ramach nauki.Pozdr! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sie wstydzisz pokazac swojego sprzeta, to MiKo by Ci musiał podesłac fotki swoich owiewek połatanych przez trytytki :) Tu nie ma sie czego wstydzic. Motor jest do jezdzenia (i do pralki wg Peterki) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj!Według mojej teorii motocykl ma jeździć , a nie wygladać , a co do km to ważna jest jakość , a nie ilość chyba .W końcu to forum motocykli gs , a nie ścigaczy.Pamiętam jak byłam dumna ze swoich pierwszych 400 km zrobionyych do Łodzi nie mając jeszcze prawa jazdy i przejeździwszy dopiero 60 km w ramach nauki.Pozdr! :)

Alicja - masz całkowitą rację !!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kupiłem od gościa z krakowa (może ktoś go zna bo on mi to forum polecił)za 10000zł 2002r.więc cena chyba adekwatna do stanu.

Witaj Ziółko :!:

Słuchaj - jestem z Krakowa i nie znam nikogo z forum z Krakowa poza Szymanem.

Tak z ciekawości - a w której części miasta kupiłeś moto ?

PS

Skąd klikasz :?: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waflo nie pamiętam skąd ten gościu dokładnie jest bo ja nie byłem po ten motorek tylko facet do mnie przyjechał na nim chyba ze skawiny, praktycznie kupiłem go w ciemno bo skusiła mnie cena i powiedziałem że biorę w takim stanie jakim jest bez wnikania w szczególy a teraz wiem że warto jest dobrze oblookać zanim się kupi. Może po numerach poznacie KR6060. Poza tym facet obiecał że mi podrzuci parę rzeczy do niego bo mu nie potrzebne ale jak już sprzedał to sami wiecie, oczywiście później dzwoniłem do niego parę razy bo chciałem podjechać po te rzeczy ale nie odbierał telefonu :evil:

Dobra koniec tych żalów trzeba się :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ziółko - już mi ciśnienie podskoczyło jak przeczytałem, że ze Skawiny bo oglądałem tam kiedyś takiego jednego żółtka w kiepskim stanie... Jednak jak doczytałem, że na krakowskich blachach to się uspokoiłem bo wiem, że to nie ten sam. :roll: Nie znam, nie widziałem w tamtych rejonach nikogo takiego.

PS

Jak chcesz to możemy mu z Szymanem zrobić nalot na chatę i zobaczymy czy go zastaniemy :) . Jak tak - to zgarniemy od razu graty i odbierzesz sobie od nas. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, a potem pójdziemy na :beer: . Ten co kupiłem czarny jest ale chyba sprayem malowany albo po pijaku :x .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×