Skocz do zawartości
tomaszI

Witam na forum

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem z Poznania. Jeżdżę BMW F650GS 2004. Na tym pojeździe, który był prezentem od żony na moją "pięćdziesiątkę",(pewnie średnia wieku przeze mnie się popsuła) spełniłem swoje marzenie - podróż dookoła Polski. Zrobiłem to w ubiegłym roku i po dłuuuugim namyśle postanowiłem się tym "pochwalić".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem z Poznania. Jeżdżę BMW F650GS 2004. Na tym pojeździe, który był prezentem od żony na moją "pięćdziesiątkę",(pewnie średnia wieku przeze mnie się popsuła) spełniłem swoje marzenie - podróż dookoła Polski. Zrobiłem to w ubiegłym roku i po dłuuuugim namyśle postanowiłem się tym "pochwalić".

hello - rzeczywiście długo nad tym rozmyślałeś :)

to może teraz Europa :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem :)

Kraków wita ! Nie przejmuj się średnią :) Ważne żeby czuć się młodo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Fajny prezent dostałeś od żonki. Ja musiałem parę bitew przejść żeby moja małżowina się zgodziła :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Ja tez dostalem od malzonki fajny prezent na 31. Nie byl to motocykl tylko pozwolenie jego kupna :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

gratuluje podróży :) teraz będą kolejne wyzwania :)

na razie może mógłbyś wrzucić jakąś relację z tej okołoPolskiej podróży, prosimy :)

Pozdrowienia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chwila chwila :twisted: jade po postach po kolei od góry :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chwila chwila :twisted: jade po postach po kolei od góry :)

I co... znalazłeś? Teraz jestem w trakcie przygotowywania paru fotek z tegorocznej wyprawy. Tym razem we dwoje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

expresowo zamieściłeś super fotorelacje 11 minut po przywitaniu się - tego nie przewidziałem 8-)

dzięki Ci bardzo za upiększanie naszego wspólnego forum tak dobrymi fotorelacjami :)

... wpadł i pozamiatał :mrgreen: tez kiedyś będe się miał takimi relacjami pochwalić, tylko się już Córcia urodzi i ją odchowam :oops: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
expresowo zamieściłeś super fotorelacje 11 minut po przywitaniu się - tego nie przewidziałem 8-)

dzięki Ci bardzo za upiększanie naszego wspólnego forum tak dobrymi fotorelacjami :)

... wpadł i pozamiatał :mrgreen: tez kiedyś będe się miał takimi relacjami pochwalić, tylko się już Córcia urodzi i ją odchowam :oops: :)

Ja mam to za sobą (jak widać na jednym ze zdjęć) ale w przeszłości woziłem swoją córę emzetą (oczywiście nie tak daleko) w nosidełku dla niemowlaków. Ale to były trochę inne czasy ruch na drogach nie był tak gęsty i chyba raczej bardziej cywilizowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×