Skocz do zawartości
ludziepodrozuja

Sprzedam F 650

Recommended Posts

Witam

Jeśli ktoś akurat szuka, to mam do sprzedania jak w temacie F650. A właściwie to nawet dwie F650 :)

Jeszcze nigdzie nie wstawiałem ogłoszeń o ich sprzedaży. Ale zapadła decyzja, że je sprzedajemy po powrocie z wyjazdu do Ameryki Południowej.

Narazie mam tylko zdjęcia z wyjazdu. Ale może to nawet lepiej, bo widać je w "prawdziwym" terenie :)

chile_46.JPG

arg_76.JPG

chi_2.JPG

ar_49.JPG

Motocykle nie są nowe, ale świetnie dały radę na tym wyjeździe. Około 4 tyś km wstecz wymieniałem w Argentynie kompletne zestawy napędowe, tylne opony, akumulatory w obu motocyklach. I sporo jeszcze innych rzeczy. Dodatkowo po wyjeździe zostało mi sporo części zamiennych zabranych ze sobą na wszelki wypadek. Do jednego jest kufer, jak na zdjęciach. Oczywiście stelaże i gmole też zostają. Dla forumowiczów dorzuce sakwy Oxford, takie jak na zdjęciach.

Więcej na priv.

Jeden jest z 1998r

Przebieg: 91000 tyś

Drugi z 1994r

Przebieg: 74000 tyś

Cena za sztukę to 5500 PLN

Edytowane przez ludziepodrozuja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5.500 za kultowe egzemplarze, które zna większość motocyklistów w Polsce? Niewiele.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, bo wymiana zestawu napędowego i opon w Argentynie kosztowała prawie połowe ich wartości... :).

... nie wspomne o transporcie powrotnym statkiem... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5.500 za kultowe egzemplarze, które zna większość motocyklistów w Polsce? Niewiele.

Słusznie.5500 za motka a za legendę co najmniej drugie tyle ;) :D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzicie? Takie straszne motocykle, że ledwie wróicili i już chcą się ich pozbyć :) czemu, Krzysiu? Co będzie następne?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to odpoczniecie? Wróciliście z kilkumiesięcznego urlopu właśnie. Pójdziecie do roboty w ramach odpoczynku?

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw parę dni odpoczynku musi być :) A potem do roboty niestety, już zapomniałem jak to jest w "normalnym" życiu... ;-)

Ogarnąłem sie trochę z motorkami. Umyte porządnie teraz prezentują sie tak:

Rok 1994

Porzebieg 74000 km

moj%205.JPG

moj%201.JPG

moj%202.JPG

moj.JPG

Rok 1998

Przebieg 91000 km

Izabela.JPG

Izabela%203.JPG

Izabela%202.JPG

Izabela%206.JPG

Do każdego dorzucę jeszcze pokrowiec.

A dla pierwszego kupca mam jeszcze kilka części zapasowych na przyszłość:

linkę sprzęgła (nówka z serwisu z opakowaniem)

klocki hamulcowe

klamki

łożyska i uszczelniacze do kół

uszczelniacze do lag

Edytowane przez ludziepodrozuja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

niestety nie jestem klientem na F-kę (mam taką samą), ale , ale ..... z dziką przyjemnością kupię tankbag pasujący do niej :-D i kufer centralny, jeśli byłaby taka możliwość oczywiście to jestem pierwszy :-P

aha w razie czego mam jeden warunek, poproszę autografy :-D

pozdrawiam

i życzę nieustającej możliwości realizacji podróży

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będę pamiętał o tej propozycji :-P

Tankbag lekko przerobiłem. Dodałem paski i klamerki. Na tej fotce z wyprawy to dobrze widać:

argen_2.JPG

Z autografem nie będzie problemu :-P

Może na jakimś pokazie, pierwszy szykuje sie w Gdyni pod koniec września :beer:

Pozdrawiamy !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem zaktualizować ofertę sprzedaży :)

Motocykl mojej żony 1998r

92.000 km

4900 PLN

Izabela.JPG

Moja F-ka 1994r

74.000 km

4700 PLN

moj 5.JPG

Reszta dodatków bez zmian :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja dobrze pamiętam, że ta żony była wystawiona przez poprzedniego właściciela za ponad 6tyś? Kojarzy mi się to siedzenie, bo sam w tym czasie szukałem sztuki dla siebie.

Edytowane przez Reich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pewnie to ten sam tapicer, bo tamta była chyba z okolic Katowic.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem tutaj nowy i moje pytanie moze pewnie wydac sie głupie . Jedna F650 ma przebieg ponad 90tys,km czy ten przebieg jest bez remontu silnika ? Jesli tak to ciekawe ile jeszcze wytrzyma ??

Szkoda ze sa czerwone i tak daleko pewnie bysmy sie dogadali :( U mnie pewnie by odpoczely roczny przebieg to ok 2 tys.km :)

Edytowane przez maxkow
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przy rocznych 2tys. do okrągłego 100 tys.km masz 5 lat :D także brać kupować decydować ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem tutaj nowy i moje pytanie moze pewnie wydac sie głupie . Jedna F650 ma przebieg ponad 90tys,km czy ten przebieg jest bez remontu silnika ? Jesli tak to ciekawe ile jeszcze wytrzyma ??

Szkoda ze sa czerwone i tak daleko pewnie bysmy sie dogadali :( U mnie pewnie by odpoczely roczny przebieg to ok 2 tys.km :)

A jaki przebieg byś sobie życzył, żeby czuć się bezpiecznie ? Ogólnie zdecydowana większość kupujących woli ok 30tyś km i tyle im sprzedający oferują - choć z pewnością znaczna część będzie "żyła" krócej niż ten z rzeczywistym przebiegiem 90kkm , ale na stereotypy nie poradzisz :roll:

A dlaczego miałby być po remoncie - skąd takie przekonanie / zdziwienie ???

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzi o to jaki ja sobie przebieg zycze :) , poniewaz w PL sprzedać moto z takim przebiegiem jest ciężko i pewnie gdybym kupil czerwonego F z przebiegiem 90 tys i dojechalbym za 2-3lata do 100tys i chciał sprzedac i nie kręcić licznika to bym musial prawie za darmo go odac poniewaz wszyscy uważaliby Efke za zajazd i wszystko do zrobienia , to samo dotyczy samochodów , wszyscy chca małe przebiegi . Siedze troche w autach uzywanych i wiem jak ciezko jest sprzedac auto gdy ma ponad 300tys, przebiegu i udokumentowany przebieg jest praktycznie nie do sprzedania . Klienci chcą przebiegi max 150tys,km . Moje zapytanie odnośnie przebiegu było takie , poniewaz jestem ciekaw przy jakich średnich przebiegach najczęściej trzeba liczyc sie remontem silnika. Czytając rozne artykuly na temat F650 twierdzono , ze przebiegi dla f650 rzedu 50tys nie sa jakimis problem , wiec dlatego zapytalem czy ten silnik jest juz po remoncie , czy mimo prawie 2 razy takiego przebiegu nadal jest bez remontu , osobiscie wydaje mi sie , ze przebieg 90tys ,km bez remontu jest na prawde bardzo dobrym wynikiem.

Czy ktos z forum ma wiekszy przebieg ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwie sprawy:

Jak przejedziesz 10kkm to rzeczywiście inni tak samo nie będą chcieli tego motka i będą mieli podobne wątpliwości jak Ty, ale gdybyś jeździł więcej i zrobił np. 40kkm to będziesz miał motek z przebiegiem ok 30kkm i wtedy będzie "ten dobry" - wielu będzie się podobał ;) Takie najczęściej pojawiają się na allegro. Nie uwierzę, że przeciętny Włoch, Hiszpan czy Grek sprzedaje motek 15 letni z przebiegiem 20 czy 30kkm.

Widziałem trochę "tych" silników" ale nie spotkałem silnika zużytego w takim stopniu, aby kwalifikował się do remontu głównego, ale cóż ... wszystkie mają ok "30kkm" :lol:

Zdarzają się usterki takie jak: uszkodzenia elementów skrzyni biegów, uszkodzone panewki wału ... , ale to raczej z powodu błędów eksploatacyjnych i serwisowych niż przebiegu.

Jak silnik jest zadbany to przebieg mu niegroźny, a jak zaniedbany/przegrzany/ źle użytkowany to nawet mały przebieg nie gwarantuje jego sprawności i w każdej chwili może pojawić się problem.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... przebieg 90tys ,km bez remontu jest na prawde bardzo dobrym wynikiem.

Czy ktos z forum ma wiekszy przebieg ??

Sa z przebiegiem ponad 100tys. Icoo mial takiego a teraz jezdzi jesli sie nie myle Mila.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa z przebiegiem ponad 100tys. Icoo mial takiego .....

Jak mówimy o tych co się do tego przyznają ... bo w realu jest ich całkiem spora gromadka ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mówimy o tych co się do tego przyznają ... bo w realu jest ich całkiem spora gromadka ;)

Oczywiscie. Nawet ten z jawnym przebiegiem z tego co pamietam w miare szybko sie sprzedal :cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×