Skocz do zawartości
Andreas

Witam Wszystkich

Recommended Posts

Andrzej z Podkarpacia

Pojechałem do kolegi powiem szczerze.......na przeszpiegi . Mówił coś o pięknym "MOTKU" myślę ......... muszę sprawdzić " KOTKU" . Powitanie ściskam rękę patrzę a ON ma BMKĘ i tak sobie przypomniałem że "pośmigać" zawsze chciałem. Poczuć mocny wiatr we włosach, "miśkom" w Vectrze grać na nosach, ścinać "winkle" ciąć na prostej i przejażdżki przeżyć ostre. Popatrzyłem na to "DZIEŁO" (F650 GS) no i tak się to zaczęło

Witam Wszystkich.

Po 20-tu latach przerwy znowu jestem "posiadaczem" motocykla. Pierwsze 400 km (po przerwie) za mną (wcześniej około 60 000 km)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Andrzej nie czuje jak mu sie rymuje!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Ja żem temu winny" :-D ale wierszyk to mnie rozwalił..... :-o Lewa Andreas :!: :!: :!: :!: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry,

od poprzedniego sezonu jestem dumną właścicielką małego GS-a G650. To mój pierwszy motocykl, i jak do tej pory przejechałam tylko 1300 km, więc jestem definicją świeżaka. W związku z tym będę wdzięczna za wszelkie rady i pomoc.

Paulina z Warszawy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry,

od poprzedniego sezonu jestem dumną właścicielką małego GS-a G650. To mój pierwszy motocykl, i jak do tej pory przejechałam tylko 1300 km, więc jestem definicją świeżaka. W związku z tym będę wdzięczna za wszelkie rady i pomoc.

Paulina z Warszawy

Możesz założyć własny temat w przywitalni :)

Witaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×