Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

Jestem nowym posiadaczem f650gs wersji dakar , odkupiłem go od kolegi z tego forum także motocykl nie jest dla Was nowy :-)

Forum czytuje od pewnego czasu ale dopiero teraz zdecydowałem się na rejestrację . Motorem jeżdzę dopiero od kilku tygodni,

jestem jeszcze początkujący i uczę się pilnie , gdyby ktoś z okolicy ( lub też nie ) przejeżdzał to zapraszam , chętnie też wybiorę

się z kimś na przejażdzkę ( niekoniecznie offroad ).

Przy okazji chciałbym podziękować kolegom " Ben " oraz " DaVe " za pomoc w wyborze oraz zakupie motoru.

Do nadrobienia mam teraz temat nawigacji gdyż bez niej ciągle błądzę po okolicy zamiast jeździć zgodnie z plane.

Szerokiej drogi !!

Piotr

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do nadrobienia mam teraz temat nawigacji gdyż bez niej ciągle błądzę po okolicy zamiast jeździć zgodnie z plane.

Szerokiej drogi !!

Piotr

Cała frajda na tym właśnie polega, że po okolicach jeździ się bez nawigacji eksplorując podrzędne drogi. Czasami się dróżka skończy na czyimś podwórku i pies pogoni........no ale właśnie w tym cały urok ;-)

A zapomniałem; WITAJ :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Bena nie słuchaj..., Dave'a też nie :D!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!! Ja tez pochodze z B-ca i tez tam rodzine. Czasami nawet tam bywam :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cała frajda na tym właśnie polega, że po okolicach jeździ się bez nawigacji eksplorując podrzędne drogi. Czasami się dróżka skończy na czyimś podwórku i pies pogoni........no ale właśnie w tym cały urok ;-)

A zapomniałem; WITAJ :-)

gorzej jak się ma problemy z zawracaniem na niektórych drogach, bo się ledwo dosięga stopami do ziemi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×