Skocz do zawartości
ReddyS

Witam, wielkopolska

Recommended Posts

Cześć wszystkim :lol:

Planuję dołączyć do waszego grona;) Właśnie poszukuję maszynki dla mnie, takiej którą pojeżdżę, a nie spędzę pół roku u mechanika;P

Krótko o mnie: mam na imię Romek, ksywka ReddyS, moje rodzinne miasto to Kaliszfornia w wielkopolsce;)

Z motocyklami miałem kontakt ponad 20 lat temu (Romet - Ogar, WSKa i Junak). Po latach wzięło mnie "coś" i mam chęćs prawić sobie moto. Z sentymentu do marki (w samochodach BMW to mój pierwszy i drugi samochód) postanowiłem być jej wierny. Czytając co nieco w necie zdecydowałem się na F 650 GS.

To na razie tyle:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Strzałka ReddyS :)

Mam dobre wieści dla Ciebie.

Zajrzyj pod ten link. Innych też zachęcam. ;)

http://tiny.pl/hw7b9

Dobre bo:

a) sprzedajesz swojego aby nabyć nowy model :)

:) sugerujesz abym nabył najnowszy model? :lol:

PS. Czy wersja Dakar nie będzie za wysoka dla człowieka o wzroście 176cm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

przymierz się lepiej do czegoś z okolicy tuż po 2000 :) to "G" zalatuje żółtą robotą :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dobre bo:

a) sprzedajesz swojego aby nabyć nowy model :lol:

:lol: sugerujesz abym nabył najnowszy model? ;)

PS. Czy wersja Dakar nie będzie za wysoka dla człowieka o wzroście 176cm?

Za nic w świecie nie sprzedałbym mojej ukochanej GiSelle. :)

Ten model, o którym piszą, to BMW G 650 GS i jest to nowy-stary. Nowy, bo BMW tak jakby wraca do singla, a stary, bo niewiele różni się od singli produkowanych do końca 2007 r. W artykule nie ma słowa, że to wersja Dakar. Na stronie producenta wyczytałem, że standardowa wysokość siedziska w tym modelu wynosi 780 mm.

przymierz się lepiej do czegoś z okolicy tuż po 2000 :) to "G" zalatuje żółtą robotą :lol:
650 GS.

Akurat w tym wypadku motorek jest produkowany w Niemczech, ale kto tam robi przy taśmach, to już nie wiem. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przymierz się lepiej do czegoś z okolicy tuż po 2000 ;) to "G" zalatuje żółtą robotą :lol:
650 GS.

Akurat w tym wypadku motorek jest produkowany w Niemczech' date=' ale kto tam robi przy taśmach, to już nie wiem. :)[/quote']

czarne, nowe Rotaxy są produkowane w Chinach na licencji BMW... a BMW robi na licencji Rotaxa :) czy jakoś tak :)

To F650GS z silnikiem takim jak w G650X - w jednym prawie trafiles silnik robiony na licencji Rotaxa dla BMW w fabryce w Loncin w Chinach

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=13&t=893

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, jak widzę napis made in china, to mnie odrzuca. Jednak skubańcy nauczyli się robić sprzęty wysokiej jakości. Miałem ostatnio w rękach profesjonalne klucze warsztatowe sprowadzane przez znajomego. Półka najwyższa możliwa (HAZET, GEDORA, BETA), a cena chyba 1/3 tamtych. :D

Myślę więc, że może silniki też nauczyli się robić przyzwoite. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda jest taka, że nie wszystko z Chin jest tandetne. Przykładem może być akumulator, który zakupiłem do mojego motocykla w tym roku, chciałem Vartę, która kosztowała ok 250 zł ale facet polecił mi jakiegoś chinola za 90 zł (nawet nie pamiętam nazwy :D) mówiąc, że będę tak samo zadowolony jak z Varty (która notabene również produkowana jest w Chinach), i jak na razie jestem :mrgreen: (choć musiałem sam uzupełnić go kwasem, który był dołączony w zestawie).

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ReddyS szuka Panowie pomocy bo znalazł moto w Poznaniu i potrzeba kogoś kto by z nim podjechał go pooglądać. Ze zdjęć jakie ja widziałem wygląda na bardzo zadbany i dobrze doposażony.

PS. Wersja Dakar moze byc na poczatku troche wysoka dla Ciebie. Ja mam 176 i tez ciezko mi sie bylo przyzwyczaic. Ale teraz jest OK :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Poznaniu mogę być za ok 2 tyg. Jeżeli to nie będzie za późno to możesz na mnie liczyć Reddys. Daj znać na priv gdyby co. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reddys, ja siedzę w Poznaniu. Jakby co odezwij się na priva. Przyszły tydzień mam rozwalony, ale mimo to może będę mógł Ci pomóc. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim:)

Planuję podjechać jutro, chyba, że nie załatwię transportu:)

Sprzedający to gulczas z naszego forum:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×