Skocz do zawartości
Moto Troter

[S] Suzuki DL-650 V-Strom gotowy do podróży

Recommended Posts

Francuz jesteś wyższy ode mnie a skoro ja dawałam radę na podwyższonym DLu to ty tym bardziej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jazda na tych oponach? Robiłem kiedyś do nich przymiarkę...

(sorry za offtop ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bardzo dobre opony. Doskonale się trzymają na mokrym i suchym. Obecne już się nieco zużyły po 24000 km i w przyszłym sezonie pewnie trzeba je wymienić. Pod uwagę brałem jeszcze Continentale ale od jakiegoś użytkownika DL'a usłyszałem, że miał efekt shimmy i musiał wymieniać na jakąś wersję poprawioną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest wysokość siodła?

Szczerze mówiąc nie wiem ale standardowa jak to w DL'u. Dla mnie (171cm wzrostu) idealna ale to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trailmax i przebieg 24 000 a nie czasem 12000? Znam jednego co przejechał 15 tyś jednak zjeździeł do zera. Ale potwierdzam opona świetnie trzyma przebiegi jednak ma krótkie..... :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trailmax i przebieg ponad 24000 km. Zaliczyliśmy na nich wszystkie nasze wyprawy w pełnym obciążeniu. Może to kwestia techniki jazdy? Wystarczyły na tyle ile powinny uwzględniając właściwości gumy jako takiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedaję swój sprzęt żeby kupić nowszy (bo lepszego jeszcze nie wynaleziono) z ABS

Może będę teraz monotematyczny ale przejedz się Triumph'em

Myślę że zmienisz zdanie.

Trailmax i przebieg 24 000 a nie czasem 12000? Znam jednego co przejechał 15 tyś jednak zjeździeł do zera. Ale potwierdzam opona świetnie trzyma przebiegi jednak ma krótkie..... :-)

W życiu na jednej oponie nie przejechałem dwudziestu tysięcy !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może będę teraz monotematyczny ale przejedz się Triumph'em

Myślę że zmienisz zdanie.

ale piszesz o swoim byłym czy tak ogólnie? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może będę teraz monotematyczny ale przejedz się Triumph'em

Myślę że zmienisz zdanie.

...

Konkretnie którym?

Z tych na jakich siedziałem wszystkie odpadały w przedbiegach co oznaczało, że sama pozycja nie zachęcała do próbnej jazdy. Mogłem jednak nie trafić na to co trzeba. Z chęcią jeżdżę na wszystkim co wyglada obiecująco.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

W życiu na jednej oponie nie przejechałem dwudziestu tysięcy !

He he aż sprawdziłem na fakturze dla pewności. Wymieniałem opony przy 23000 km po poprzednim właścicielu a teraz mam ponad 47000 km, to niepodważalny fakt.

Do tych Dunlopów nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Recenzje ma ciekawe więc jak będzie okazja to na pewno spróbuję.

A tu coś dla pasjonatów:

http://www.motogen.p...r-800,7960.html

Nawet całkiem nie głupio napisane, z kilkoma rzeczami bym się nie zgodził, ale sumarycznie tekst bardzo treściwy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1050 Tiger

Pooglądałem sobie w naturze, niestety nie jechałem póki co. Na pewno ciekawy motor z całkiem nieciekawą ceną jak za tę klasę moto. W tej cenie bez wahania wybrałbym BMW F800. Samo wykonanie i design nie rzuca na kolana, pod tym względem nowy DL moim zdaniem go mocno prześciga a ceną, mnogością akcesoriów i dostępnością serwisu wprost nokautuje. W lusterkach też widziałem głównie własne rękawy.

Wierzę, że kultura pracy 3 garowego silnika jest całkiem inna i to można mocno polubić ale nie było mi dane spróbować. Póki co moje doświadczenia z 3 garami z samochodów były bardzo pozytywne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to najlepszy motór świata (dobrze, że nie ma tu przycisku "nie lubię tego" :-D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×