Skocz do zawartości
Xerxes

Jestem w trasie, filtr paliwa, pomocy !

Recommended Posts

Witam. Jestem aktualnie w trasie z Wroclawia przez bieszczady w strone bulgarii. Niestety chyba mam zapchany filtr paliwa: motor nie chce jechac powyzej 100, przy odkreceniu manetki powyzej 3000 obrotow jakby sie cos przytykalo, nawet delikatnie jakby zwalnial. Na postoju, bez obciazenia silnik normalnie sie wkreca na wysokie obroty. Chyba filtr?

Moja prosba: moze ktos, kto mieszka na mojej trasie , w woj. Podkarpackim, ma do zbycia nowy lub stary ale sprawny filtr, dzis lub jutro. Teraz jestem w okolicy Dębicy, Pilzna i jade w strone Komanczy. Zakup nowego chyba troche potrwa a nie mam czasu. Moze jakies inne propozycje. Moj telefon 601565444 oddzwonie!

BMW 650 dakar 2001 rok. Bede wdzieczny za wszelka pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Isnieje mała szansa, że w Inchape we Wrocławiu mieli by taki na stanie nowy. Swój stary oddałem razem z motocyklem więc inaczej niestety nie mogę pomóc. Chyba, że problem nie siedzi we filtrze paliwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwon do Rasy jak jest w Rzeszowie i pozwolić to odepniesz od jego gs a i pojedziesz dalej......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie by się pewnie "coś" znalazło, ale trochę za daleko przejechałeś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie jade, trudno, przemecze sie chyba. Mnostwo bikerow dzis w bieszczadach. Jutro zakarpacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety nie na miejscu ;/ Jeszcze w PL, ale wpizdu drogi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupiłem filtr w BMW Rzeszów, koszt 400 zł, motor z kuframi idzie 160. :)

Zrobiłem deszczowy i zimny Maaramuresz, Zakarpacie i trochę Bałkan...

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli różnica jest odczuwalna, a miałeś wcześniej jakieś sygnały, że to już filtr kona czy to stało się nagle?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety chyba mam zapchany filtr paliwa: motor nie chce jechac powyzej 100, przy odkreceniu manetki powyzej 3000 obrotow jakby sie cos przytykalo, nawet delikatnie jakby zwalnial. Na postoju, bez obciazenia silnik normalnie sie wkreca na wysokie obroty. Chyba filtr?

Czyli różnica jest odczuwalna, a miałeś wcześniej jakieś sygnały, że to już filtr kona czy to stało się nagle?

A czytamy ze zrozumieniem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie, masz już zły dzień? Nie to było istotą mojego pytania. Czy nagle czy wcześniej jakieś sygnały inne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To się robi powoli, tak że się przyzwyczajasz do tego... Ale jak nagle moto załadujesz to kaplica... I bezpieczeństwo - ciężko się wyprzedza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×