Skocz do zawartości
mario2007

kupię F800ST

Recommended Posts

kupię BMW F800ST , najchętniej z polskiego salonu /aczkolwiek nie koniecznie.../ , wyłącznie z udokumentowaną historią serwisową i w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym . mile widziane dodatkowe wyposażenie /kufry , centralna stopka itp .../ , wyłacznie wersję z ABS .

pw lub 601 573 863

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oglądałem dzisiaj f800r 2010 , 14 tysięcy przebiegu z francyji przywieziony rok temu . kurde ludzie używają sprzętu wyłącznie przy uzyciu dystrybutora na stacji paliw ;-) . zaniedbane , brudne , podrapane , rozkręcane niewłaściwymi narzędziami ... . ale opony nowe :beer: . nie ma co kupić , jak żyć ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup 800gs. Madrafi sprzedaje.

Jest różnica pomiędzy "sprzedaje" a "chce sprzedać" :-D

Faktem jest - Madrafi sprzedaje.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie kupiłem f800 , ani st ani gs . kupiłem coś innego czyli nie bmw :oops: ... ale tekst nie bedzie o tym .

kiedyś /dwa miesiące temu.../pytałem o f800st z białegostoku - dzisiaj zadzwonił do mnie sprzedawca . bardzo mu zależało na kontakcie , bo go gryzło to że przyczepiliśmy się zmiany koloru - oryginalnie był czarny a jest szary . gość tak długo drążył temat w kanadzie , aż dotarł do dealera u którego motocykl był na stanie jako testówka i gdzie został uszkodzony przez klienta . z maila od dealera wynika , że owiewki zostały zmienione w serwisie w nowym motocyklu na szare i tak motocykl był uzytkowany jako demo . uległ małej szkodzie - przewrócił się na bok , ma lekko pekniętą owiewkę obok znaczka i potłuczone lusterka . i przebieg 3000 kilometrów . gość miał trochę żalu o spuszczenie z wodą w kiblu tego motocykla , ale jak sam zauważył trochę racji w tym było . dopiero jak mu klient z rosji zadał pytanie o kolorach , to przystąpił do akcji :beer: . i chwała mu za to - moto jest podobno w stanie nowym , pan odda za 19 kilo pln i należy to uznac za dobrą cene za ten rocznik . szkoda że nie zadzwonił do mnie dwa tygodnie temu ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupię BMW F800ST , najchętniej z polskiego salonu /aczkolwiek nie koniecznie.../ , wyłącznie z udokumentowaną historią serwisową i w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym . mile widziane dodatkowe wyposażenie /kufry , centralna stopka itp .../ , wyłacznie wersję z ABS .

pw lub 601 573 863

Jak czytam to chyba już u Ciebie nie aktualne :) Ja ma do sprzedania F800R. Serio godny polecenia. http://olx.pl/oferta/motocykl-bmw-f800r-2011r-CID5-IDbnrSW.html

Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz co , różnica pomiedzy f800st a f800r jest jak między wiosną a latem moim zdaniem ;-) , ale i tak to już nieaktualne .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×