Skocz do zawartości
DYROTON

Ponownie witam!!!! Już jako posiadacz 2oo!

Recommended Posts

Witajcie ponownie :!: Uff fajnie ze jesteście w starym wydaniu :!: :!: :!: ;) Ja również chcę pomóc w zapewnieniu trwałości naszego forum :!: Dajcie mi cynk na PW co, ile i komu! Pozdrawiam :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja jednostka to model z 2000 roku ale nabyty od pierwszego właściciela który wstawił go do salonu BMW w Rzymie i zapodał nowe moto! Przebieg udokumentowany to o ile dobrze pamiętam 28500 sprawdziłbym w garażu ale -17C jakoś mnie zniechęca! ;) jednostka w bardzo dobrym stanie taka jaką długo szukałem traktowana jako przejściowa w drodze do 800 GS ;) Kolor błękitny metalik z nowymi oponami Michelin wprawdzie bez ABS i podgrzewanych manetek ale we wcześniejszych 2oo takich udogodnień nie miałem więc dam rade ;) Pucowałem dziś cały wydech gdyż był w kolorze jaki dziewczyny lubią najbardziej czyli brąz ale już przybrał połysk w odcieniu chrom :D Pucuję jednostkę i z niecierpliwością oczekuję sezonu! Co do wątków Waszej wyprawy "DZIRO" dookoła POLSKI to gdy zaglądniecie w Bieszczady postaram się być Waszym przewodnikiem ja i mój kolega który pracuje w Bieszczadach jako ratownik GOPR no i oczywiście posiada i porusza się na BMW 650 GS w wersji DAKAR. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co do wątków Waszej wyprawy "DZIRO" dookoła POLSKI to gdy zaglądniecie w Bieszczady postaram się być Waszym przewodnikiem ja i mój kolega który pracuje w Bieszczadach jako ratownik GOPR no i oczywiście posiada i porusza się na BMW 650 GS w wersji DAKAR.

No to już się nam nie wykręcisz, na pewno tam wpadniemy i zadakarujemy te pagórki :lol:

Wklej zdjęcia nowego nabytku. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam dajcie znać wcześniej i zadziałamy! Fotki na dniach :arrow: :lol:

ps

A ten temat znacie? http://www.bmwmotoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=5962 BIESZCZADZKA TUŁACZKA

Zapoznajcie się z ich relacjami z kilku lat wstecz zobaczcie zdjęcia i filmiki jeśli jesteście zainteresowani to może ..???

Może coś takiego wykombinujemy może się podłączymy ?

Wiem że 1200 to nie nasze cudeńka 650 ale BMW GS chyba że mamy z nimi kose czy coś??? Ja tu jestem NOWY :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ten temat znacie?

Znacie - specjalistka Alicja zna dogłębniej - była, bywała, cokolwiek to znaczy :lol:

Wiem że 1200 to nie nasze cudeńka 650 ale BMW GS chyba że mamy z nimi kose czy coś??? Ja tu jestem NOWY

Jak narazie to z nikimi nie mamy "kosy" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to kamień spadł mi z serca :lol: :lol: bo organizatorzy to moi znajomi :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moja jednostka to model z 2000 roku ale nabyty od pierwszego właściciela który wstawił go do salonu BMW w Rzymie i zapodał nowe moto! Przebieg udokumentowany to o ile dobrze pamiętam 28500 sprawdziłbym w garażu ale -17C jakoś mnie zniechęca! :lol: jednostka w bardzo dobrym stanie taka jaką długo szukałem traktowana jako przejściowa w drodze do 800 GS :lol: Kolor błękitny metalik z nowymi oponami Michelin wprawdzie bez ABS i podgrzewanych manetek ale we wcześniejszych 2oo takich udogodnień nie miałem więc dam rade :lol: Pucowałem dziś cały wydech gdyż był w kolorze jaki dziewczyny lubią najbardziej czyli brąz ale już przybrał połysk w odcieniu chrom :lol: Pucuję jednostkę i z niecierpliwością oczekuję sezonu! Co do wątków Waszej wyprawy "DZIRO" dookoła POLSKI to gdy zaglądniecie w Bieszczady postaram się być Waszym przewodnikiem ja i mój kolega który pracuje w Bieszczadach jako ratownik GOPR no i oczywiście posiada i porusza się na BMW 650 GS w wersji DAKAR. :)

Miałem podobny problem z wydechem. Jak juz gdzieś pisałem dobrą metodą jest kółko do wiertarki na którym jest dwu może trzy centymetrowa gąbka i do niej montuje się na rzep filc. Pozostaje jeszcze pasta do chromu albo stali nierdzewnej. Po zamontowaniu wiertarka na max i do roboty :-) Schodzą nawet przypalone plastiki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na mój wydech nie patrzę :-D, gratulacje, bezawaryjnej jazdy życzę

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje zakupu :lol:

Do zobaczenia na trasie ... lewa w górze :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemanko! Bieszczady powiadasz!? Byłem tam w końcu września i wszystkie boczne ściezki z zakazami wjazdu! :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×