Skocz do zawartości
xel

Kupię kości obniżające Dakara

Recommended Posts

Xel , nie bierz moich złośliwości do siebie , sam jestem krótki i też kiedyś kupiłem za wysokie moto, obniżyłem bo mi na nim nogi dyndały jak na koniu i za pół roku sprzedałem bo się na polnych miedzach zacząłem zawieszać . Ps. malowanie Dakara podoba mi się najbardziej :)

No i wyszedł z tego niezły ch*j!

Jak ta lala ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Malo tego, to chyba Ty napisałeś o nim ze to byl jedyny prawdziwy motocykl jaki miales? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Malo tego, to chyba Ty napisałeś o nim ze to byl jedyny prawdziwy motocykl jaki miales? :-)

Wcześnie było też kilka prawdziwych. Też pomarańczowych, ale ten był najprawdziwszy. I najwyższy. I najszersze miał siodełko ... buuuu :( .
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Huska nizsza?

Niższa raczej nie, sęk tkwi nie tyle w wysokości, ale w szerokości siodła. Wszystkie pomarańcze typu EXC, SX podobnie jak huski TC, TE mają wąskie siodła, a w związku z tym nogi zwisają bardziej :) i jest git. Natomiast 690 miała szersze siodło, a jak kupowałem sprężyna była pod gościa ważącego prawie dwa razy tyle co ja i ledwo się na to wdrapałem. Zasugerowałem się danymi katalogowymi nt. wysokości siodła i pomyślałem , że będzie ok i że da się. No i później lipa była, a obniżony zawias nie sprawował się już najlepiej i w ogóle jakoś tak garbato było ... Ech ... Od 2012 zdaje się zrobili fabrycznie trochę niżej ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xel , nie bierz moich złośliwości do siebie , sam jestem krótki i też kiedyś kupiłem za wysokie moto, obniżyłem bo mi na nim nogi dyndały jak na koniu i za pół roku sprzedałem bo się na polnych miedzach zacząłem zawieszać . Ps. malowanie Dakara podoba mi się najbardziej :)Jak ta lala ...

Nie ma problemicha, daleki jestem od obrażania się. Może się okazać że mi Dakar nie spasuje, albo że będę się bał nawet w najlżejszy szuter na nim pojechać i go zmienię ;-) póki co kupiłem, podoba mi się a po obniżeniu jest bardzo przyzwoicie :-)

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kucaj ! Wal w szutry :) , tam się nie trzeba podpierać nogami :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×