Skocz do zawartości
PawelM.

F650ST 1998r

Recommended Posts

Witajcie.

Z racji duzego zainteresowania modelem z tematu prosze o wyjasnienie w kilku kwestiach

1. Czy szukajac info a awariach, czesciach i eksploatacji to jest to samo co kazde inne f650 z tego okresu oczywiscie poza gs juz mlodszym?

2. Czy kobieta 160cm da rade z tym moto jako pierwszy sprzrt?

3. Czy ciezko o dodatkowe akcesoria czy pasują od innych eFek. Tzn stelaze, gmole, bagazniki?

Z gory dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z zasady to jest ten sam motocykl co F650. Różnica polega na tym, że jest mniejsze przednie koło i niższy tył.

Rama jest ta sama.

Chyba nieco inny jest kształt czachy. Poza tym to to samo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i wracam z ogledzin. St ma 25tys km przelotu i jest czerwona takze szybsza jak kazdy wie :) wyglada swietnie i jestem pod mega wrazeniem. Lakier na kazdym elemencie super, opony 2001 przod i 2008 tyl, tarcze jak nowe itp itd a teraz wady. Zobaczylem ze lewy gaznik (siedzac na motocyklu) jest zaolejony i na dole jest jakis dziubek na ktorym wisi kropla oleju no i pod spodem wsio zawalone syfem oraz pod lewa strona silnika na polaczeniu dekla jest mokro oraz przy spuscie oleju. Podpowiedzcie laikowi czy to lajcik i przy srrwisie trza jakies gumki itp powymieniac czy grubsza robota?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba było foty porobić to coś może byśmy poradzili.

Natomiast olej na gaźniku?? Wydaje mi się, że raczej być tam nie powinien zwłaszcza, że nie bardzo ma skąd kapać na gaźnik.

Przy którym spuście oleju? Bo są dwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem.

Ale jak coś to mam w swojej ofercie taki motocykl

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrzylem juz na Twoje ogloszenie i pomysle jeszcze ale tego mam pod nosem i tanszy jest no chyba ze dasz ciekawa oferte i troche poslodzisz o nim :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... i troche poslodzisz o nim :)

Napisz co chcesz przeczytać to ci to napiszemy. Nie zapomnij o stanie licznika - pewnie byś chciał .... tak 9kkm - da się zrobić ;)

Babcia z dziadkiem płakała jak .... masz w gratisie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od lat siedzialem w temacie aut BMW i tam nauczyli mnie ze licznik to inna bajka. Dla mnie to i drugie tyle moze byc na liczniku ale by silnik wytrzymal jeszcze sporo i byl dobrze serwisowany

Znalazlem temat o ulewajacych gaznikach i slady pod nim byly podobne wiec to moze serwis gazniorow potrzebny bylby.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale co chcesz wiedzieć??

Słodzić nie muszę bo wiem co mam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i wracam z ogledzin. St ma 25tys km przelotu i jest czerwona takze szybsza jak kazdy wie :) wyglada swietnie i jestem pod mega wrazeniem. Lakier na kazdym elemencie super, opony 2001 przod i 2008 tyl, tarcze jak nowe itp itd a teraz wady. Zobaczylem ze lewy gaznik (siedzac na motocyklu) jest zaolejony i na dole jest jakis dziubek na ktorym wisi kropla oleju no i pod spodem wsio zawalone syfem oraz pod lewa strona silnika na polaczeniu dekla jest mokro oraz przy spuscie oleju. Podpowiedzcie laikowi czy to lajcik i przy srrwisie trza jakies gumki itp powymieniac czy grubsza robota?

25 kkm przebiegu i wycieki? Słabe te BMW jakieś. 125.000 to może. Opony z takim rozstrzałem dat produkcji? Przy 25 kkm przebiegu? Mokro przy śrubie spustowej oleju? Po 3-4 razach odkręcania? Nie zastanawia Cię trochę to wszystko? Nie piszę, ze motek jest dobry, albo zły, tylko że ktoś z Tobą w c...ja wali. Poproś kogoś sensownego o opinię, policz koszty. A najpewniej i najtaniej wyjdzie kupić z pewnych rąk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu wypytujesz o moto, a tam go polecasz (chociaż się nie znasz za bardzo) ale kasa Ci nie pozwala brać.... http://africatwin.co...9600#post449600 To jak to z tym jest: super czy padaka?

Moto sprzedawane na forum FAT, przez tomekv4.

Edytowane przez nemo
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja już nie rozumiem. Polecasz na forum motocykl, którego nie kupiłeś z powodu wątpliwości co do jego stanu? Ładnie to tak ludzi na minę ładować?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz wszystkiego dowiedzialem sie i dlatego moto polecilem innym a zaraz wiem ze ktos go wezmie. Nie znajac sie pytalem o rozne dziwne rzeczy a tam sa pierdoly do zrobienia. Wyskoczylo mi cos innego w domu i chwilowo nie wyloze takiej kasy bo i cisnienia nie mam ale dalej bede szukal i czytal. Tam jest fajnyegzemplarz ale trzeba pozmieniac troszke a podliczajac kwoty to wolalbym sztuke od kolegi Centrino bo z miejsca wychodzi taniej i jest bez bolu do jazdy. Panowie nikogo nie robie w ciula bo sam bylem tyle razy zrobiony ze glowa mala. Wiem juz co w niej jest od znajomka co ja ogladal a jest mechanioremi tyle. Ogolnie napalilem sie jak glupi bo maly przebieg i ten kolorek itp itd tak wiec zona bylaby zadowolona ale najpierw inne rzeczy sa wazniejsze.

Jesli znacie tematy zwiazane z Tomkiem to wiecie ze lipy nie ma i nie ma nie zadowolonych osob z transakcji z nim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha i jak zaczalem zonie cos przebakiwac o moto to ciagle wraca do varadero 125 na ktorym siedziala i nie bylo jej ciezko itp i tak od razu jej podpasowal takze nie wiem co dalej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj już spokój z tym przebiegiem. Wiadomo, ze kupując chcemy czasem uwierzyć w najgłupszą bajkę, ale są granice przyzwoitości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja Ci zależy na niskim przebiegu to powiedz jaki ma być a taki będzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisalem wczesniej ze przebieg to inna bajka bo to nie jest dla mnie wyznacznik. Ogolnie o tym wspomnialem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×