Skocz do zawartości
agreSorek

Duży oryginalny tankbag BMW.

Recommended Posts

Cześć. Tankbag kupiony ok. 1.5 r. temu od Davea. Kupiony używany w bardzo dobrym stanie lecz nie użytkowany przeze mnie. Trafił mi się dedykowany do małego gs-a to ten poszedł w zapomnienie. Tankbag duży, trzykomorowy ( dowolna konfiguracja pojemności ), z osłoną przeciwdeszczową, mapnikiem i potrzebnymi mocowaniami, np. do dużego turystyka będzie bardzo ok. Chcę tyle ile dałem: 400 pln + przesyłka 20. Pozdrawiam i polecam, jakość BMW.8617004999c72460bb5f31c05f74d8e2.jpg9c03b920837d35ac10af60f3efa34cf5.jpg0e542783d595472503aa6e99973314fa.jpg

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Identyczny miałem w swoim gs-ie (poszedł razem z motkiem do Suwałk). Też mi się go dobrze użytkowało.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że w związku z tym wykorzystałem Twoje zdjęcie do zobrazowania jak leży na małym geesie.

29d1c9f5ea1cda3ad0aac40c8921cfc1.jpg

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę że na 0.7x40% byłoby więcej chętnych :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alkoholikom na raty nie sprzedaję :) Wiem, że w tym momencie zawężyłem grono potencjalnych kupców do kilku ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alkoholikom na raty nie sprzedaję :) Wiem, że w tym momencie zawężyłem grono potencjalnych kupców do kilku ;)

do kilku? optymista
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×