Skocz do zawartości
alien19999

Koło przednie 19 cali bmw f650 lub pegaso

Recommended Posts

Jak w temacie kupię koło przednie do pegaso

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez alien19999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Mogę podarować Ci obręcz od gs-a 19. Jest lekko wgięta ale każdy średnio ogarnięty fachman ją wyprostuje. Rafka bez szprych, będziesz musiał wykorzystać piastę i szprychy od starego koła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Mogę podarować Ci obręcz od gs-a 19. Jest lekko wgięta ale każdy średnio ogarnięty fachman ją wyprostuje. Rafka bez szprych, będziesz musiał wykorzystać piastę i szprychy od starego koła.

Dzięki vengosh. Moja felga też jest tylko lekko wgięta. Podobno szprychowych się nie naprawia, nie wiem:( Ogólnie już zamówiłem całe koło od gs-a bo wychodzi taniej niż kupno samej obręczy. Najgorsze, że ja miałem takie ładne anodowane złote koła a teraz jedno będę miał srebrne a drugie złote :(

Jak by ktoś coś wiedział o naprawie kół szprychowych to proszę o informację. To dam do naprawy moje stare koło.

Jestem wkurzony bo prędzej nie zauważyłem tego uszkodzenia :(

Edytowane przez alien19999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Excele są złote tylko nie wiem czy są dostępne na allegro w rozmiarze 19. Nie wiedziałem, że felg od szprychowych się nie naprawia. Znam trochę osób, które jeżdżą na yakich bez problemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Excele są złote tylko nie wiem czy są dostępne na allegro w rozmiarze 19. Nie wiedziałem, że felg od szprychowych się nie naprawia. Znam trochę osób, które jeżdżą na yakich bez problemu.

Ja też nie wiedziałem tak mi mechanik powiedział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to się nie prostuje? ;-)

Zaraz mechanik powie że jak złapiesz gumę w bezdętkowej oponie to musisz ją wymienić na nową :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to się nie prostuje? ;-)

Zaraz mechanik powie że jak złapiesz gumę w bezdętkowej oponie to musisz ją wymienić na nową :-P

Dobrze, że moje koła mają dętki :P

Gość mówił, że aluminiowe bez szprych da radę wyprostować a przy szprychowych to tylko wymiana obręczy.

U mnie obręcz ma od czoła lekkie wgniecenie, jak by ktoś jechał z małą ilością powietrza i jeb... w krawężnik albo dziurę (co jest bardziej prawdopodobne).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..

Gość mówił, że aluminiowe bez szprych da radę wyprostować a przy szprychowych to tylko wymiana obręczy.

..

głupoty gada

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

głupoty gada

Bo pewnie nie ma szwagra ... - bo gdyby ze szwagrem pogadał ... wypili po jednym to by nawet z kevlaru wyprostowali ;)

EDIT:

Sprzedam Opla ;) Mam złotą 21" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo pewnie nie ma szwagra ... - bo gdyby ze szwagrem pogadał ... wypili po jednym to by nawet z kevlaru wyprostowali ;)

EDIT:

Sprzedam Opla ;) Mam złotą 21" ;)

Masz obręcz 21" złotą ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile chcesz? ;)

To zależy czy wykombinuję mocowanie błotnika, żeby włożyć koło 21" jak nie wykombinuje to będę szukał 19" Na razie jak pisałem zamówiłem koło od gs-a tak że mi się nie spieszy. Jednak będę chciał kupić obręcz lub koło w kolorze złotym. Bo te koła to najlepsza rzecz w moim pegaso :P

Edytowane przez alien19999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie koło z F ( 19") też gdzieś leży, ale to nie to co z GS'a ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie koło z F ( 19") też gdzieś leży, ale to nie to co z GS'a ;)

a to inne są w F650 i w F650GS ? :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jednym napęd licznika jest z przodu, a w drugim z tyłu, ale czy to jest różnica? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jednym napęd licznika jest z przodu, a w drugim z tyłu, ale czy to jest różnica? ;)

Dzięki dobrze wiedzieć :) to ja potrzebuję z napędem z przodu ;)

Edytowane przez alien19999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×