Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zwierz ... masz w ryj ;) Polecam opcję: ignoruj użytkownika Jarek :lol:

Nowa świeca powinna być ustawiona właściwie i najczęściej jest .... , ale jak np. spadła ... ;) Nie zaszkodzi sprawdzić. Szczelinomierz do kupienia w prawie każdym "dobrym metalowym" - W liroju, kastoramie .... ok 9 ... 12 pln'ów

Nie słyszałem ( choć mogę nie wiedzieć ) aby producent przewidział wywalenie katalizatora, a co za tym idzie mapę do takiej operacji. Po wywaleniu katalizatora "ogień" z rury nie jest zjawiskiem niecodziennym. Wszystko zależy od skali. Powodów, dla których "wali" ogniem, kicha, przerywa jest znacznie więcej niż świeca czy usunięcie katalizatora.

Paliwo: jak było prawdziwą benzyną to kilka miesięcy nie jest problemem, ale jak było jakieś ... "chszczone" , jakaś chemia adoptowana z rozpuszczalnika to należy się jej pozbyć, bak wyczyścić i nalać nowe paliwo. Czasem potrafi się wytrącić taki osad, że zatyka wszystko co jest do zatkania ;)

Przerwa pomiędzy elektrodami świecy na poziomie 0,7 mm będzie oki ;)

Coś jeszcze Zwierzu? :lol: Ale w ryj to masz :beer:

Panie Jarosławie:-)

Najpierw zaleje 98, pośmigam-choć to chyba zbyt wyniosłe słowo w Tym przypadku:-D - i zobaczę.

Może kogoś z GSem z moich okolic znacie? Jestem w stanie - w ramach przejażdżki - dojechać i skonfrontować zachowanie się innego egzemplarza po odkręceniu manetki. ;).

Nie wiem co gorsze. Czy jak się okaże, że coś jest do poprawki czy - że tak ma być.;-))

pzdr

A nie masz czasem wersji zdławionej? Przepustnica otwiera się cała?

Nie sprawdzałem. Wersje Dakar też były zdławiane? Czy zdławienie było gdzieś w rejestracyjnym może ujęte?

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No i nie będzie przyspieszał ;-).

Siadłeś z litra na mały ciągniczek i czego oczekujesz?

Jeśli ten-jak to ująłeś "ciągniczek" - tak ma przyśpieszać to ok, dam rade! Muszę się upewnić że tak ma właśnie jeździć

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw zaleje 98, pośmigam-choć to chyba zbyt wyniosłe słowo w Tym przypadku:-D - i zobaczę.

Pewnie, pewnie ... Tak zrób. Jak się okaże, że przypadkiem jest syf to będzie więcej syfu tylko rzadszego ;)

A niby w czy ma pomóc to 98? Że niby oktany wyparowały, a woda została? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, pewnie ... Tak zrób. Jak się okaże, że przypadkiem jest syf to będzie więcej syfu tylko rzadszego ;)

A niby w czy ma pomóc to 98? Że niby oktany wyparowały, a woda została? ;)

Wówczas do 100tki ma 9.9s a nie 10.2s;-)

pzdr

Edytowane przez interno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wówczas do 100tki ma 9.9s a nie 10.2s;-)

pzdr

Aaaa... Skoro tak to też nie zmieniam zdania, a wręcz przeciwnie .... skoro jednak Twoja wiara jest silna to może Ci się stanie jak wierzysz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na metanolu zapewne tak , ale tylko do pierwszego zgaszenia silnika . chyba że wcześniej by się to rozpadło ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na metanolu zapewne tak , ale tylko do pierwszego zgaszenia silnika . chyba że wcześniej by się to rozpadło ;-) .

No niekoniecznie. Lepsze paliwo wcale nie musi się przekładać na lepszą pracę silnika, który jest opracowany dla paliwa "X" . Fazy rozrządu, kąty wyprzedzenia zapłonu, czujniki wszelkiej maści ... , ale jak to polak - kombinować musi - choć prawie każdy zna przysłowie: lepsze jest wrogiem dobrego czy jakoś tak ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio widziałem test dwóch nowych mustangow.Jeden jeździł na benzynie, drugi na spirytusie. Ten na spirytusie cechował się lepszym "kopem"....

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... cechował się lepszym "kopem"....

Kop ... dobre określenie, ale bogata, uboga mieszanka to dla niektórych tylko teoria ;)

http://www.spalacz.p...honda_civic.jpg

ale taż można mieć więcej szczęścia ;) http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/011/452/11452714_800.0.jpg/tlok-2t-zumico-http-www.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×