Skocz do zawartości
raby

BMW F650GS 2002

Recommended Posts

Sprzedaje swój motocykl o który dbałem często lepiej niż o siebie :) Motocykl sprowadzony w 2013 roku przez poprzedniego właściciela, ja go odkupiłem w 2014 roku przy 28000km. Własnoręcznie go serwisowałem i doposażyłem z myślą o dalekich wyprawach. Osobiście byłem trzy razy na Ukrainie, Słowacji i zjeździłem poł polski bez naj mniejszego problemu. Wszystko robione na czas a nawet przed czasem aby nigdy nie mieć problemu w trasie. Stan techniczny bardzo dobry! Nie ma absolutnie czego się przyczepić mechanicznie, wizualnie trochę zmęczony lakier ale jest oryginalny – nie malowany. Rocznik 2002 więc uważam ze i tak niezłe się zachował. Obecnie ma najechane 39000km i przebieg rośnie… Śmieszne spalanie 3,5-4L powoduje tylko że nie chce się zsiadać :)

Przedstawię w skrócie co zrobiłem od kupna (nabywca dostanie szczegółowa listę z cenami i przebiegiem co kiedy zostało wymienione).

2014

- olej, filtr, sprężyny sprzęgła, świeca irydowa NGK, uszczelka sprzęgła i pompy wody, filtr powietrza, wszystkie klocki i tarcze hamulcowe, płyn chłodzenia, tylna lampa, płyn hamulcowy

- dokupiłem nowy kufer Givi (duży), termometr z woltomierzem, gniazdo zapalniczki

- zweryfikowane sprzęgło oraz pompa wody – nie wymaga nic wymiany

2015

- przednia opona K60 + gruba dętka, łożyska przedniego kola + uszczelniacze, wymieniony olej w zawieszeniu, olej i filtr, nowa linka sprzęgła (stara daje na zapas), tylna opona K60 + gruba dętka, łożyska tylnego koła z uszczelniaczami, sprawdzenie luzów zaworowych (nie było konieczności ustawiania), przemalowane na czarno osłony wydechu i płyta pod silnikiem

- dokupiłem zasilacz USB, wymiana podświetlania licznika na led (żarówki nie wytrzymały ukraińskich autostrad), nowe lusterka, deflektor szyby, nowe gmole – pancerne!,

- i wisienka na torcie J przednia lampa to soczewka na Bi-xenonie świeci 100 razy lepiej od oryginału BMW – jedyna w Polsce jak nie Europie. Oczywiście mogę wymienić na oryginalna lampę.

2016

- czyszczenie przepustnicy oraz adaptacja, płyn hamulcowy

W tym sezonie nie ma absolutnie nic do majsterkowania, nawet olej ma 3,500 przejechane. Zostaje tylko tankowanie i smarowanie łańcucha (u mnie regularnie co 400km). Napęd nie wymaga wymiany, brak wycieków czy luzów. Wszystko robione własnoręcznie dla siebie a nie na handel , znam ten motocykl na wylot i polecam. Wysokość zawieszenia i kanapy standardowa – nie obniżany. 2 komplety kluczy i 2 piloty alarmu. Dodaje graty które mi po nim zostają, np. olej silnikowy (2L motula), linka sprzęgła i cos się jeszcze znajdzie… Koszt części i akcesoriów zamontowanych to ponad 4 000zl nie liczę robocizny jaka trzeba zapłacić w warsztacie aby doprowadzić sprzęt do takiego stanu wiec warto się zastanowić nad moją ofertą. Dla osoby która doceni wkład pracy i nie będzie się zbytnio targować dodam interfejs diagnostyczny który pomoże w serwisowaniu motocykla – jednorazowe podpięcie w ASO BMW to 270zl wiec warto mieć na własność. Jedyny powód dla czego chce sprzedać to przesiadka na coś większego ale jak się nie sprzeda to problemu nie ma żadnego.

11500zl

Reszta w http://olx.pl/oferta/bmw-f650gs-2002-od-motocyklisty-sprawdz-stan-CID5-IDg7cTz.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fcce6476b8b0edec484d95db9ec6c0f6.jpg

No i zapomniałeś dodać, że żółte są najszybsze :D

Mozliwe :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę raby, że idziemy w tym samym kierunku. Ale chcesz siadać na 800 setkę czy na Wodnika?

Bo ja się skląniam ku R1200gs i mam plan na zakup jeszcze w tym roku.

Powodzenia w sprzedaży i w poszukiwaniach nowego sprzętu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bede mowil ze DLa bo nikt nie kupi odemnie specjalnie :P

Jak sie sprzeda to jasne ze w tym roku musze cos kupic a jak nie to poczekam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tłumiki jakoś specjalnie dbałeś,czy one takie alaganckie z natury są? :huh:

Raby z natury elegancki jest :-D

o to to to :D Jak sie dba tak sie ma :)

Juz nie wyglada tak dobrze ale bez porownania do zaniedbanych motkow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę raby, że idziemy w tym samym kierunku. Ale chcesz siadać na 800 setkę czy na Wodnika?

Bo ja się skląniam ku R1200gs i mam plan na zakup jeszcze w tym roku.

Powodzenia w sprzedaży i w poszukiwaniach nowego sprzętu.

Pszemo pamiętaj o mnie jakby co ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byl pierwszy ogladajacy, nawet nie chcial sie targowac i naj chetniej juz by zabral ale musi urobic zonke bo zakladali mniejszy budzet. :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mogę potwierdzić idealny stan motka i pedantyczność Rabego. Samochód też ma tak dopieszczony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety standard :shock:

Nie wiem czy sie smiac z tego czy plakac ale chyba wspolczuc trzeba :-(

Ja mogę potwierdzić idealny stan motka i pedantyczność Rabego. Samochód też ma tak dopieszczony.

Cicho bo wyjde na jakiegos poj... :P

Naj chetniej dal bym 12mc gwarancji ale wiadomo sprzet uzywany ale moge zaproponowac dla kupujacego opieke serwisowa za free przez rok, tego chyba nie da nikt! Jestem absolutnie pewny motocykla!

Czyli po pierwszym roku wymiana oleju za free wystarczy tylko kupic filtr i przyjechac (olej mój), wymiana plynu hamulcowego (plyn na moj koszt), Wymiana klockow o ile komus uda sie je zajechac w rok :P montaz dodatkowych akcesoriow o ile takie sa jeszcze konieczne?

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek dostal kolejne 2 tys na zegar, uszczelniacze, oslony przeciw kurzowi i olej w zawieszeniu. Mycie, smarowanie i taki tam przeglad po Ukrainie.

A stracil pampersa po pierwszych 10km od granicy :evil: wiec bedzie rabacik :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmieniasz ksywkę z Raby na Rabacik?

nie bo zapomne jak sie na forum zalogowac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomachalem na dowidzenia :(

Do zamkniecia.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×