Skocz do zawartości

Jarek

Administrator
 • Zawartość

  16594
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  185

Posty dodane przez Jarek


 1. 3 godziny temu, Pawel napisał:

  Od czasu Twojego posta Jarek nic nie pisze. To Twoja wina emoji1787.png

  Abo jak kiedyś Jasinek miał bijącą tarczę i zostawił mi motek to jak odbierał to nie wiem dlaczego tydzień z hakiem czułem w sobie woń piwa. Nie chcę się odzywać z sprawie tarczy hamulcowej bo "Zwierz'owate" to dopiero potrafią się odwdzięczyć ...  :default_laugh:

  • Like 3

 2. 6 godzin temu, Zbychu napisał:

  No Jarek, " jak Ty mie teraz zaimponowałeś ":D  Regler przełożyłem jak w podanym przez Jarka temacie, nie mam co prawda takiego uchwytu do otworòw montażowych na kufry, ale sobie dorobiłem z płaskownika.

  Tylko nie odleć ...

  Ja to przekładam w trochę inne miejsce, w poziomie ... ,ale nie mam parcia na robienie zdjęć ...... - więc to co wkleiłam to tylko przykład, że można wyjść spod siedzenia ;)


 3. 24 minuty temu, Vengosh10 napisał:

  Żołądek to nie San Francisco! :default_laugh:

  Rozejrzyj się od razu za progresami do przedniej zawiechy bo na standardowych nie wyrobisz. Dakar to jedyne turystyczne enduro mi znane, które lepiej jeździ na progresach w terenie.

  Ale tylko jak się jedzie, a Seb chyba woli poleżeć z motorkiem, więc mu to niepotrzebne :D

  Dnia 5.09.2019 o 19:50, Seb napisał:

  .... ja jestem wirtuozem gleby, leżałem już w każdej konfiguracji, na każdej nawierzchni, o każdej porze roku, więc no ......

   

  • Like 3

 4. Pojęcie : "trzepanie" nie jest jakoś jednoznacznie identyfikowalne. Co znaczy w ogóle" trzepie"? Co do zasady to ten typ silnika trzepie bo tak ma, ale czy to jest standard czy anomalia to jak na podstawie tego co napisałeś mamy to wiedzieć? Na tak opisany problem ciężko będzie odpowiedzieć bez realu i możliwości własnej oceny na podstawie stanu rzeczywistego - w realu właśnie. Szukaj najbliższego zlotu .... to Ci chłopaki ocenią ...


 5. 1 godzinę temu, KaeS napisał:

  Ale też Słowianie znad Wisły wymyślili lampę naftową i byli pionierami przemysłu naftowego w Europie a jeszcze przed wojną odkryli prawa dziedziczenia grupy krwi, metody jej oznaczania stosowane na całym świecie i odkryli przyczynę konfliktu serologicznego, co uratowało życie wielu dzieciom, ot co!

  No, ale to Józek z Pardałówki wymyślił myślenie ... ;)

  • Like 4

 6. 1 minutę temu, KaeS napisał:

  Nie wiem, nie jestem metalurgiem ani spawaczem. Kiedyś pracowałem 15 lat w firmie o profilu metalowym, gdzie zatrudnionych było masę spawaczy. Widziałem takie próby na aluminium, stali i nierdzewce. Ramy motocykli czy też ramy naczep samochodowych także są spawane i jakoś wytrzymują obciążenia.

  Mam teściową w chałupie i obserwuję ją od lat. Ma wszystkie zęby w dwóch sztucznych szczękach. Gryzie wszystko. czy zatem sztuczne zęby są lepsze od oryginału? Mam wątpliwości - choć powszechnie takie szczęki są w użyciu i "jakoś wytrzymują obciążenia".

  • Like 4
×