Skocz do zawartości

Jarek

Administrator
 • Zawartość

  16893
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  192

Posty dodane przez Jarek


 1. 3 godziny temu, WINO napisał:

  .... jest spora różnica w prowadzeniu , przyśpieszeniu i komforcie....

  Miałem przyjemność przetestować. Krótko wprawdzie, ale ta krótka przejażdżka wywarła na mnie bardzo duże pozytywne wrażenie, a byle czym raczej się nie jaram.

  Nie chcę namawiać, ale ze swojego doświadczenia popieram opinię @WINO co do użytkowych własności onego ...

  • Like 1

 2. 51 minut temu, Mario 6na9 napisał:

  Tak jest bo bratu wjechał w tył policjant służbowym nie oznakowanym i przyjechała drogówka ale potem wewnętrzni no i jeszcze oni nie mają OC przy sobie.

  Kiedyś ( jakieś ze 3 lata wstecz ) powszechna była informacja, że ze względu na oszczędności policja nie ma ubezpieczenia OC - tłumaczyli to faktem, że policja jeździ wzorowo i takie ubezpieczenie jest bezzasadne w ich przypadku. Jak jest teraz nie wiem, ale może tak samo ... Argument " nie mają przy sobie" jest o tyle słaby, że to sprawdza się w bazie, ale co sprawdzać w cepiku jak OC brak ;)

  Prawdopodobnie policjant poniesie koszty naprawy lub zgodnie z prawem pracy - 3 miesięczne wynagrodzenie


 3. Nie pamiętam, ale gdzieś to czytałem, że w przypadku zdarzenia w którym biorą udział policjanci obligatoryjne jest poinformowanie przełożonego i rusza cała procedura. Wydział wewnętrzny, prokurator ... i takie tam ... Uczestnicy zdarzenia ( policja)  nie mają prawa podejmować czynności "ustalających" ... W teorii chodzi o to, aby sami zainteresowani czy koledzy nie zamietli sprawy pod dywan, ale jaka jest praktyka to nie wiem. Pewnie zależy to kto z kim i takie tam sprawy załatwiane w godzinkę ... ;) 


 4. Dnia 18.01.2020 o 08:31, arthurr napisał:

  Przeróbka z akwarystyki podziała na chwilę - to nie jest tworzywo odporne na benzynę, skruszeje i popęka dość szybko.

  Oczywiście masz rację, ale o ile dobrze widzę to to jest trójnik do odpowietrzenia ... więc raczej nie ma stałego kontaktu z paliwem ( 10 ), no chyba , że 6 ;)  https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/13_0536-gaznik-elementy-dod/i51725


 5. Bo GB to nie jest jednorodny teren klimatycznie, a i użytkownicy są tacy co trzymają sprzęty pod chmurką i tacy co mają suche garaże - zatem zdarzają się egzemplarze takie i takie. trzeba być ostrożnym, ale taż nie zapętlonym, że "anglik" No chyba, że nie bo nie - wtedy nie i już ;)

  • Like 6

 6. Godzinę temu, JeyJey napisał:

  Ciekawi mnie, kogo była wina tak na przyszłość ???

   

  3 minuty temu, mario2007 napisał:

  Normalnie policjanta , a jak to tam było to nikt nie wie . 

  Gdyby zamiast radiowozu czy tam innych "borów" był "szary" kierowca ( kobieta lub jakiś on... ) to wina była by ich. Na pewno! Nawet gdyby była ciągła w tym miejscu.

  • Like 1

 7. Godzinę temu, JeyJey napisał:

  Ja po dwóch latach na zwykłem gs będę zmieniał tylko na ADV bak robi robotę. Nie masz się co bać anglika , tylko trzeba dobrze obejrzeć, na odległość bym nie kupił jeśli masz kogoś kto dobrze go sprawdzi ,brał bym. Ja swojego wylicytowałem na ebay, tylko wcześniej siostrzeniec mi go lukną zero rudej ,przebieg cena w europie nie osiągalna.

  No to może jest okazja coś zmienić ?? ... jest link do ADV i zwykły wtedy do zbycia. Może to ten czas i okoliczności ... ?

  • Like 3

 8. 26 minut temu, aaniś napisał:

  Jarku razem z takim wypasnym Tigerem z pewnoscia :D

  Chyba ze znacie metody przeprowadzenia moto przez drzwi bez trzymania kierownicy i niszczenia moto lub otoczenia ,to nie bylo pytania:default_cool:

  Ok koniec offa, mario piekna sztuka!

  Czuję wywołany do poważnego wpisu ... ;)

  To tak konkretnie: jakiej szerokości jest dziura w drzwiach, furtce czy innym schowku ... ?

×