Skocz do zawartości
Giba

F650 GS Dakar ze Szczecina

Recommended Posts

Znalazłem nowe ogłoszenie ze Szczecina na F650 w werscji Dakar:

http://otomoto.pl/bmw-f-f-650-M2058539.html

Prosze o opinie, czy jest ktoś z okolic kto mógłbym ewentualnie podjechać i sprawdzić jak maszyna wygląda i chodzi na żywo?

Z góry dzięki za pomoc w znalezieniu godnego uwagi Dakara

POzdrawiam

Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsza sprawa to nie jest DAKAR, to "zwykły" GS. Raczej malowany chyba że komuś nie podobały się oryginalne naklejki i wykleił go po dakarowemu i to jeszcze w piewszym możliwym wzorze. Akcesoryjne lusterka, kierunki i szyba chyba też. Reszta do zobaczenia na miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To na pewno jest f650gs z dokonanym tiuningiem optycznym ;)

Zauważyłem na zdjęciach brak śruby w przedniej owiewce, przy kierunkowskazach ? ...trzeba dobrze go obejrzeć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

plus brak naklejek serwisowych na wahaczu i ramie co zawsze budzi moją podejrzliwość

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten "Dakar" to niestety nie Dakar, a i gość co sprzedaje to jakiś handlarzyna.. ;) dzwoiniłem i pytałem o magiczne śruby i stelaże otyginalne pod kufry, to mi zaproponował żebym kupił cały motocykl, a nie tylko sruby i stelaże.. ;) Ale nie chciałem go już wyprowadzac z przekonania ,że sprzedaje "Dakara" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej,

jak rozglądałem się w wrześniu i październiku zeszłego roku to ten motor też pojawiał się w ogłoszeniach... Pamiętam go dobrze własnie ze wzgledu na te charakterystyczne malowanie... Nie bylem go ogladac, wiec nie powiem o nim wiecej :oops:

pozdro :lol:

Adam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×