Skocz do zawartości
gsdakar

Ogólnopolska wystawa motocykli i skuterów

Recommended Posts

___________________________________________________________________________________________________

W imieniu firmy Motoroni serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów, która odbędzie się w Warszawie w hali wystawienniczej MT Polska, przy ul. Marsa 56 w dniach

4-6 marca 2011.

W ubiegłym roku nasze targi odwiedziło 22 tysiące osób, blisko 100 dziennikarzy oraz ponad 1 000 zaproszonych gości zapoznając się z ofertą czołowych firm z branży motocyklowej, importerów skuterów i quadów oraz akcesoriów

___________________________________________________________________________________________________

Ja jestem co roku i świetnie się bawię!

Super modelki szczególnie w SUZUKI

Poniżej moja fotorelacja z 2009 roku

http://picasaweb.google.com/104535678536953534883/20090213Targi_moto?authkey=Gv1sRgCMeAqtvzqvv-mQE&feat=directlink

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Twojej galerii oprócz modelek to widać czasami super sprzęty :-) Muszę przyznać że zdjęcia 49, 63 i 68 jakieś takie najciekawsze :-) Jak myślisz COX :-) :beer: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehehe no nie dziwie się; :lol: ....poszukam zdjęć z 2010 tam była suzuki z oryginalnymi kuframi aluminiowymi suzuki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mnie podoba się fotka 58, 88, 92, 144! :) no i jeszcze 46 :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te zdjęcia miałem długo na pulpicie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol: przecież wiem ....rozważałem zakup DL a te zdjęcia miałem na tapecie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładne fotki.

Bardzo trafnie ująłeś to co "najpiękniejsze" w motocyklach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka poprawność polityczna zapanowała :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W Twojej galerii oprócz modelek to widać czasami super sprzęty :-)

no fakt najbardziej to zapamiętałem modelki z nogami do samej szyi i w jakimś skrawku materiału na biodrach. :lol: oprócz tego zapamiętałem jeszcze piękne lśniące motocykle bmw. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wybiorę się w tym roku również, aby nacieszyć swoje oczy. :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tych hosstes to nawet czasami twarze widać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strasznie ciężki aparat miałem i obiektyw leciał tak nisko :) ..to nie moja wina :lol: ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakochałem się w Suzuki i chyba nie tylko ja :!: :) Super fotki i ile zbliżeń tych ciekawych elementów wyposażenia :lol: Brawo! Zuch :!: :!: :!: :beer: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaa... teraz to co innego :) ... no i faktycznie coś ten aparat Ci zaczął w ciążyć w pewnym momencie :lol: ...oj chyba się wybiorę na te targi :) ...może poznam tam moją drugą żonę :) ... i trzecią ... i czwartą też :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładna relacja.Zdjęcia 65,66 też ciekawe. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ekspozycja Suzuki naprawdę interesująco wyglądała, ciekawe czy była możliwość "jazdy" próbnej.

Muszę zobaczyć te targi w tym roku, szczególnie, że mam do hali wystawowej ok. 10 km

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się wybieram w piątek, czyli w pierwszy dzień targów, są tego minusy, czyli nie wszyscy wystawcy już dotrą ale plus jest taki, że nie ma tłoku i jeśli ktoś poluje na fajny kalendarz czy plakat to na pewno się załapie :)

Ja w zeszłym roku przytargałem fajny kalendarz BMW i trochę fajnych naklejek :) ...a i hostessy nie są jeszcze znudzone pracą :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja się wybieram w piątek, czyli w pierwszy dzień targów, są tego minusy, czyli nie wszyscy wystawcy już dotrą ale plus jest taki, że nie ma tłoku i jeśli ktoś poluje na fajny kalendarz czy plakat to na pewno się załapie :D

Ja w zeszłym roku przytargałem fajny kalendarz BMW i trochę fajnych naklejek :D ...a i hostessy nie są jeszcze znudzone pracą :D

a ja chyba w sobotę się wybiorę. tłum zniosę jakoś, ale mam nadzieję, że w sobotę będzie najwięcej do zobaczenia i impreza będzie u szczytu. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze gorące zdjęcia z dzisiejszych targów motocyklowych:

https://picasaweb.google.com/104535678536953534883/Targi_moto_2011?authkey=Gv1sRgCKWmr8Dk7ajmNA&feat=directlink

Teraz pohamowałem się zrobieniem zdjęć tylko hostessom ....ale nie był bym sobą gdybym... :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to króciutki filmik kręcony iphonem prezentujący tancerki SUZUKI

-wXLATWFREw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeszcze gorące zdjęcia z dzisiejszych targów motocyklowych:

https://picasaweb.google.com/104535678536953534883/Targi_moto_2011?authkey=Gv1sRgCKWmr8Dk7ajmNA&feat=directlink

Teraz pohamowałem się zrobieniem zdjęć tylko hostessom ....ale nie był bym sobą gdybym... :mrgreen:

Dla mnie najładniejsze są zdjęcia ze stoiska Triumpha 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gsdakar, gratuluje ujęć :-) Nawet twarze widać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×