Skocz do zawartości
brzuch

skradziono bmw 650 gs 2004

Recommended Posts

Witam,

nie jestem pewien czy to odpowiedni dział w razie czego proszę o przeniesienie.

W nocy z 14 na 15 listopada  z ulicy Powstania Styczniowego w Gdańsku skradziono mi motocykl bmw 650 gs rocznik 2004 koloru żółtego nr rejestracyjny gd 8140.

Znaki szczególne to pęknięta lewa przednia owiewka, rozcięta prawa manetka, brak jednego z tych kolorowych plastików na baku z prawej strony .

Będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc w poszukiwaniu jak i za rady gdzie i co mógłbym jeszcze zamieścić aby zwiększyć szanse na odzyskanie sprzęta.

Pozdrawiam

SAM_0232 (Kopiowanie).JPG

SAM_1457 (Kopiowanie).JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest dział ogłoszeń o kradzieżach - może adminy przeniosą ( @Jarek ? @Dave? Bo @Pawel to pewnie "nie umi" albo mu się nie będzie chciało ;))

A tak w ogóle to współczucia, bo niestety przerabiałam to samo - motka nie ma, policja umorzyła sprawę po niecałych 2 miesiącach :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiałem się chwilę nad przeniesieniem, ale doszedłem do wniosku, że może to być pomocna informacja dla kupujących, a także w przypadku napotkania na taką sztukę podczas poszukiwań zakupowych informacja będzie łatwiej dostępna dla tych co szukają ...

Może Dave, albo Paweł ...

EDIT: w związku z tym, że informacja nie jest we właściwym wątku nie przewiduje się dyskusji na ten temat - ewentualna dyskusja "wylatuje" w stosowne miejsce.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×