Skocz do zawartości
sid

czy warto interesować się (kupić)?

Recommended Posts

Witaj Franz :D

...tanie kupno to najczęściej drogie naprawy, ostatecznie wyjdzie drożej i dużo stresu. Małe GSy widać trzymają cene od lat, te okazje cenowe to często składaki po przejściach... :?

ps. Franz chyba nadal jest potrzeba sciągać dobre GS/Dakary zza Odry ;) jak tam Panie w tym interesie teraz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam MiKo

Można ściagać, tylko że tam drożej jak u nas . Dużo drożej.

U nas musi być tanio.

F 650 gs z reguły kupują klienici na pierwsze moto nie znający realiów.

Wyspecjalizowałem się w Afrykach . Są droższe niż gdzie indzej ,ale i klinci dojżalsi i 50% wie ,że tanie mięso psy jedzą. ...

...a po afry przyjeżdzają ludzie z całej Polski .Trzym się

Dakarek naturalnie bezawaryjnie chodzi?

ps. widzę że Rami wrzucił na tapetę mojego byłego Dakara ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój Dakar niezawodny :D 7tysi żadnych problemów, tylko go poobijałem zdrowo w krzokach... teraz czas myśleć żeby się nim gdzieś "dalej" wybrać :roll:

ps. ten na górze? :( właśnie jakieś takie "polskie" te kostki chodnikowe ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciekawe malowanie/oklejanie, chyba raz coś podobnego widziałem na advrider.com, jakiś autorski projekt/wykonanie? nie popadałbym zaraz w obsesje, że to z powodu szlifa...

Ale za tą cenę i ten przebieg to wymagałbym pełnej i udokumentowanej historii egzemplarza, właścicieli i przede wszystkim serwisowania. Poza tym standardowo pytanie o stan wszystkich części eksploatacyjnych: zębatki, łańcuch, opony, klocki, olej itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to jeszcze trochę pomęczę ;) może trochę konkretniej tym razem

znalazłem taką ofertę http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1771425

w sumie wszystko wygląda ok, jeśli jest tak jak pisze sprzedawca i jest pełna dokumentacja tym bardziej ok. 35.000 km to chyba też nie jest tragedia, bo roczniki 2000-2004 wachają się +/- 30.000 więc 5.000 chyba nie robi wielkiej różnicy, a trudno znaleźć cokolwiek z przebiegiem 20.000 km. nie ukrywam, że kuferki dodane do moto też bardzo mi odpowiadają, a do tego cena jest taka jaką jestem w stanie wydać. tyle moich wątpliwości i rozważań. poproszę o wasze, jeśli je macie.

druga sprawa jest taka. czy znalazłby się ktoś, kto wybrałby się ze mną do stargardu szcz., by obejrzeć moto. oko kogoś, kto się zna bardzo by mi się przydało. jechałbym z wawy, więc mogę zabrać po drodze. jeśli ktoś byy się zdecydował mi pomóc to poprosze o wiadomość na priv, myślę że się dogadamy co do warunków.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no owszem, wygląda bez zarzutu, a i akcesoria bardzo ciekawe - do turystyki asfaltowej w sam raz ;) zerknij na prv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widać takie malowanie pojawiło się w latach 2001-2003 (mniej więcej), ponieważ przeglądając rózne strony ttarfiłem na parę takich sztuk w sieci. nie ukrywam zresztą, że to malowanie bardzo mi się podoba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) a ja się przymierzam do obklejenia mojego (folia wylewana) i design będzie raczej ponury... niedługo podrzuce jakieś pomysły, ciekaw jestem co powiecie :D

ps. Siiddartha jak tam ten GSik ze Stargardu? Kobitka wyhaczyła sprzed nosa ? :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety ;) przyjechali od razu gotowi do zabrania więc po prostu się ze zdjęć zdecydowali. trudno. szkoda oczywiście bo oferta była naprawdę fajne. jedynym minusem (o ile to jakiś straszny minus) po rozmowie ze sprzedającym stwierdziłem, że mógł być przebieg, no ale historia pięknie udokumentowana, seriwsowany w bmw, więc żyć nie umierać. myślę, że nowy właściciel będzie miał wiele frajdy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... nowy właściciel będzie miał wiele frajdy.

ciekawe czy sie u nas pojawi ;)

nie martw się - Twój już gdzieś tam czeka :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cierpliwość będzie Ci wynagrodzona.

Ja prawie rok przeglądałem oferty.Jak zobaczyłem swoją maszynkę na allegro w poniedziałek wieczorem , to w nocy nie spałem. We wtorek przez telefon dobiłem targu, w środe kombinowałem kasę a w sobotę wieczorem (po przebyciu 860 km) stała w garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gadu, gadu a we Wrocławiu przybędzie jeszcze jeden dakarek przezemnie sprowadzony

Miko, będziesz miał kolegę do pojeżdzawek. Powiem by nowy kolega wstąpił na to forum

p3260534?

p3260537?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh ładniusi :D obłożony Touratechem... czy kolega sie tu pojawi czy nie i tak się spotkamy we Wro ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Franz widzę, że nie tylko Africa Cię interesuje ;-) Jak miałbyś na oku jakiegoś ładnego GS'a z 2000-2004 (<25-30.000km) za nie duże pieniądze, to jestem poważnie zainteresowany. Dodam, że nie chciałbym przekroczyć 11, max 12 tys.

PS. Wracając do tematu wcześniejszego. Co sądzicie o tej sztuce http://www.allegro.pl/item985556953_bmw ... _2003.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Smallking81

Jak nadel jesteś zainteresowany w/w ogłoszeniem z Siedlec to w niedzielą bedę miał troche czasu , mogę podjechać i obejrzeć Ci tego GS-ika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Franz widzę, że nie tylko Africa Cię interesuje ;-) Jak miałbyś na oku jakiegoś ładnego GS'a z 2000-2004 (<25-30.000km) za nie duże pieniądze, to jestem poważnie zainteresowany. Dodam, że nie chciałbym przekroczyć 11, max 12 tys.

PS. Wracając do tematu wcześniejszego. Co sądzicie o tej sztuce http://www.allegro.pl/item985556953_bmw ... _2003.html

Niestety nie będę miał za 12 tys .

Coś co warto kupić - w Niemczech zaczyna się od 3tys euro.

W zimie zdarzało się od 2800

Nie ściągam włoskich i anglików.

Za 12 tys albo od kogoś kto się pocieszył i sprzedaje

albo nieco podrdzewiały anglik

albo włoch ( 99% włoskich mają "rasowane " liczniki)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Jestem nowym uzytkownikiem forum i rowniez poszukuje F650GS wiec podlacze sie do tematu zeby nie zasmiecac. Czy moze ktos cos powiedziec o tym sprzecie tutaj? A moze jest tam ktos z okolicy kto mialby chwile zeby go obejrzec? Bede bardzo wdzieczny za wszelkie info na temat motorku.

http://www.bikemaster.pl/?m=motor&idtems=1501

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziekuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw kolego zapraszam do.. Przywitalni :lol:

a motoru nigdy po zdjeciach nie oceniaj.. niestety syfu ukrytego pod lakierami, spawami i innym kamuflażem tak nie wypatrzysz :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko, się obkupi to się przywita :lol:

uważaj Peter na oferty angielskie - bywają pogniłe, poza tym dowiedz się czy reflektor wymieniony, bo to koszt, no i angielski licznik mało czytelny :/

może któryś kolega wie więcej o tym egz

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×