Skocz do zawartości
logob

IMMOBILIZER

Recommended Posts

Cześć.

Zamierzam właśnie ubezpieczyć moto i agent zadał mi trudne pytanie ."Czy motocykl posiada immobilizer ?".

Czy w GS-ie z 2001 roku montowany był fabrycznie ?

Pozdrawiam

Piotrek(LOGOB)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedz mu że tak.. :D i tak nie sprawdzi :D ale wg mnie raczej nie ma, no chyba że się mylę :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrób jak dakarowy mówi, będziesz miał niższe ubezpieczenie. :D Polscy ubezpieczyciele prezentują praktycznie zerową wiedzę na temat motocykli więc można mówić co się chce. Immobilizera prawdopodobnie nie ma, sugeruję się budową kluczyka. Jest to zwykła surówka zatopiona w gumie (serwisowy - zapasowy kluczyk nie ma w ogóle tej gumy, przynajmniej u mnie)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dorabiałem kluczyk do dakara 2005 to człowiek który doraba klucze wsadził mój kluczyk do "czarnej skrzynki" i powiedział że nie ma immo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm... no ja tam nie wiem, ale mam gs z 2001 roku kupionego w polskim salonie i ma odcięcie zapłonu i alarm fabryczny, ale może tylko ja tak mam. nie chcę nazywać tego immo, bo mam pilot przy kluczyku i muszę nacisnąc guzik bym mógł odpalić moto. dlatego wolę to nazwać odcięciem, bo prawdziwe immo działa zbliżeniowo, ale dla jakiegoś agenta to w sumie wszystko jedno, jak to nazwać fachowo. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×