Skocz do zawartości
marzaki

F650 do 6500

Recommended Posts

Rozglądam się za moim pierwszym w życiu motorkiem (nie licząc WSK którą pomykałem za młodu :D). Planuje wydać max 6500zl. Powiedzcie co sądziecie o tych sprzętach? Może ktoś z was je widział?

http://allegro.pl/bmw-f-650-od-motocykl ... 31483.html

http://allegro.pl/bmw-f-650-i1447774460.html

http://allegro.pl/bmw-f-650-zarejestrow ... 24718.html

Może macie coś innego ciekawego do zaoferowania?

Pozdrawaim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie sa gs-y tylko f650. Za 6500 gs-a niestety nie Kupisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odezwij się do mnie mam takiego na sprzedaż w dziale ogłoszeń, f 650 z 1995 roku, w stanie wzorcowym, tel 603 065 235, cena ostateczna 6500 zł ale motocykl pewny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niska cen i zadziwiająco mały przebieg. Ze zdjęć wygląda ładnie, ciekawe jak w rzeczywistości. Zastanawia mnie nakładka niebieska na dźwigni zmiany biegów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli była przyprowadzona z Francji to szczerze odradzam :lol: Młody rocznik z bardzo małym przebiegiem w niskiej cenie- gdzies musi być haczyk ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się mylę, ale czacha jest od ST, a ST miała mniejsze koło z przodu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To na 100% jest ST takowy bowiem miałam tylko że black one!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedzi. Widzę że potwierdzacie moje obawy co do kombinacji rocznik-przebieg-cena:) Więcej nie da się powiedzieć bez oglądnięcia. To jest faktycznie wersja ST w pierwszej chwili też tego nie zauważyłem. Zna ktoś z was ten komis? Może kupował coś z niego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Martwi mnie przebieg, przednie lagi, a raczej osłony (jakoś tak siedzi na tym zawieszeniu - być może tak ma być, ale mi sie to nie podoba) no i napęd (zapewne do wymiany) :D

Tyle z mojej strony na podstawie zdjęć, z których już widać że swoje motocykl przeżył chociażby ze względu na przebieg, co nie oznacza że jest zły, trzeba zobaczyć na żywo, posłuchać, przejechać się i zdecydować ile do tego interesu jeszcze dołożyć, bo dołożyć na pewno trzeba będzie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie sprzedam to wam udowodnię, że będę pierwszym co na tym forum doprowadzi jazdą licznik do stanu 00000 km :D Co do fotek... nie myłem go, lubię jak jest trochę upaćkany bo taki jego charakter. Naciąg łańcucha jeszcze jest, jutro muszę go przemyć naftą i wysmarować sprayem, wtedy będzie lśnił :D Dla nowego właściciela wyczyszczę gaźnik w ramach corocznego serwisu na początek sezonu. Gumy na teleskopach przednich był z nim jak go kupiłem, podejrzewam że są od jakiegoś innego motocykla dlatego tak dziwnie leża. Dla tych co chcą poznać wnętrzości przedstawiam zdjęcia ,,golasa,, z kwietnia 2010 roku :

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Upsss.. nie wiedziałem, że chodzi o Twój motocykl Ziemniak.. :oops: (w końcu opisałeś go chyba dokładnie) ale przynajmniej ocena była obiektywna.. :D

P.S. Ale o ten łańcuch mógłyś zadbać.. :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×