Skocz do zawartości

Recommended Posts

hmmm... aktywność użytkowników w temacie = 0

Naprawdę nikt nawet na podstawie zdjęć nie jest w stanie mi pomóc?

już nie mogę w domu wysiedzieć i jak zaraz nie kupię GS, to się skończy na WSK lub skuterze :?

Edytowane przez -danielsan-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm... aktywność użytkowników w temacie = 0

Naprawdę nikt nawet na podstawie zdjęć nie jest w stanie mi pomóc?

już nie mogę w domu wysiedzieć i jak zaraz nie kupię GS, to się skończy na WSK lub skuterze :?

kup co tam sobie chcesz

użytkownicy tegoż forum oprócz rad udzielanych potencjalnym kupcą też sie bawią czasami i bywaja na zlotach więc nie dziw sie brakiem aktywności

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Zna ktoś ten motocykl? może ktoś jest z Białej Podlaski i może zerknąć?

http://otomoto.pl/bm...s-M3376465.html

Po zdjęciach wygląda dobrze,nawet bardzo dobrze jak na ten rocznik.Przebieg może być realny.Widać,że właściciel coś tam mechanicznie porobił i na częściach nie oszczędzał,to też na plus.Przednia tarcza hamulcowa jest chyba nieoryginalna. To oczywiście bardzo wstępna opinia.Moim zdaniem warto pojechać,obejrzeć.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm... aktywność użytkowników w temacie = 0

Naprawdę nikt nawet na podstawie zdjęć nie jest w stanie mi pomóc?

już nie mogę w domu wysiedzieć i jak zaraz nie kupię GS, to się skończy na WSK lub skuterze :?

Skoro nie możesz usiedzieć w domu to jedź, obejrzyj. Oględzin na żywo nic nie zastąpi, nawet najlepsze fotki. Ja za swoim 1800 km zrobiłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahela - dzięki z odpowiedź.

Cichy - chcę pojechać i obejżeć, ale liczyłem na to że na tym forum ktoś mi pomoże odrzucić ogłoszenia do których nawet nie warto się ruszać, żeby niepotrzebnie nie tłuc się po Polsce. No i do tego dochodzi że się zupełnie nie znam, to ma być moje pierwsze moto.

pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Zna ktoś ten motocykl? może ktoś jest z Białej Podlaski i może zerknąć?

http://otomoto.pl/bm...s-M3376465.html

Wszystko jest...tzn.lusterka, naklejki, pampers, błotnik przedni... itd.

Jak Ci się podoba to ogladaj przejedź się i decyduj. Okazja cenowa to jakaś nie jest, ale nie jest źle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętaj żeby zawsze szukać po drodze alternatywy, ja jak z przyczepą leciałem na Biłgoraj po swojego to obczaiłem w okolicy parę innych i ....... kupiłem w Rzeszowie, a mało co nie znalazłem się u na naszego kolegi "Tomkawino" znaczy "Wino";)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba że jeszcze z innej strony polski:

Gdańsk: http://otomoto.pl/bm...y-M3337361.html

Gdańsk: http://otomoto.pl/bm...r-M3060133.html

Ostrów Mazowiecka http://otomoto.pl/bm...a-M3293637.html

generalnie szykam czegoś do max 12k, ale najlepiej taniej.

I jak wyżej, jeśli ktoś może coś powiedzieć lub ma niedaleko i czas żeby zobaczyć będę wdzięczny za info.

pozdrawiam.

Daniel,

ludziska zabawiali na zlocie, więc nie bardzo mogli się udzielać.

Pierwszy motek już się nie pojawia w otomoto

Drugi jest z salonu Bikemaster. Jeśli poczytasz kilka opinii na ich temat, będziesz wiedział dlaczego niewiele osób tam kupuje.

Żółty brzęczek z Rotmanki wygląda całkiem sympatycznie. Poza tym ściągnięty z Germandii, a nie zardzewiałej GBrytanii (czyt. Bikemaster).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja również mocno rozważałem Bikemastera, był moment że dzwoniłem do nich i niemalże umówiłem się na sobotę na przyjazd ,ale poczytałem opinie o traktowaniu klienta i ich sprowadzanych anglikach oraz to że, w niedziele na otomoto trafił mi się mój obecny, decyzja zapadła.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętaj żeby zawsze szukać po drodze alternatywy, ja jak z przyczepą leciałem na Biłgoraj po swojego to obczaiłem w okolicy parę innych i ....... kupiłem w Rzeszowie, a mało co nie znalazłem się u na naszego kolegi "Tomkawino" znaczy "Wino" ;)

Może to i lepiej, że "Wina" nie odwiedziłeś, bo czym ja bym jeździł??

Co do bikemastera... Ludzie od nich kupują, jeżdżą, jedni narzekają, a inni chwalą. Jak jest firma, która dużo sprzedaje/kupuje, to coś z całości musi się psuć. Mam znajomego, który odkupił motor zakupiony w bikemaster i nic się z moto złego nie dzieje.

no ja również mocno rozważałem Bikemastera, był moment że dzwoniłem do nich i niemalże umówiłem się na sobotę na przyjazd ,ale poczytałem opinie o traktowaniu klienta i ich sprowadzanych anglikach

Poczytałeś, ale nie sprawdziłeś...

Absolutnie nie bronię bm, ale ogólnie nie lubię gdybania. Nie sprawdziłeś, nie pisz, bo może akurat został byś dobrze obsłużony. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

manioora tak się składa że pewnego użytkwonika z tego forum celowo nie mówię kto poprosiłem aby zobaczył dla mnie konkretną sztukę w BM i niestety potwierdziła się informacja o zlewce klienta oraz to że mają tam w większości kupę złoma z GB. Co wcale nie znaczy, że nie trafiają się u nich dobre egzemplarze.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co wcale nie znaczy, że nie trafiają się u nich dobre egzemplarze.

Do tego piję... Zawsze możesz się nadziać na minę.

Najlepiej jest kupować pojazd od użytkownika, bo wtedy można się czegoś o pojeździe dowiedzieć. I tutaj jako Twój forumowy kolega czuję się w obowiązku zwrócić uwagę potencjalnemu klientowi, że ma szansę kupić od użytkownika TEJKa bmw f650gs w kolorze yellow bahama. Bo w końcu to jest temat o nowościach z otomoto i innych tam tablic takich i nie będę offtopował, tylko konkrety pisał.

Ps. Tejk wisisz mi browar :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znalazłem opinii o tym z Ostrów mazowiecka o który pytał danielsan.

Zastanawiam się nad nim bo ładnie wygląda, nie jest jakoś mega stary no i ma dobry przebieg.

http://otomoto.pl/bm...a-M3293637.html

Włoch, dość goły no i drogi ale pewnie opuści o 1kPLN.

Co Wy sądzicie o tym motocyklu?

Zastanawiałem się też nad tym:

http://otomoto.pl/bmw-gs-zarejestrowany-warszawa-M3357175.html

mało wieści o nim na stronie, przedewszystkim brak przebiegu, pochodzenia ale to jest do ustalenia. Pytanie czy Waszym zdaniem wygląda na oryginał?

Edytowane przez blazter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy to piękna sztuka, przepiękny kolor, wygląda na poszanowanego, wersja bez abs-u i handbarów.

Cena oczywiście już mniej ciekawa ale w końcu to rok 2003

Ten z Okęcia to wersja bez abs-u i handbarów.

Prawa owiewka bez oryginalnych nalepek, malowana ?

Oba lusterka nie są oryginalne.

Lewy tylny kierunek wygląda na przyklejony na czerwoną taśmę i chyba jest już do wymiany.

Kierunek zaliczył jakiegoś strzała, lub moto miało kontakt z czymś twardym :)

Oponki jeszcze tylko jeden sezon wytrzymają.

Cena się wydaje dobra ale coś zbyt niska jak na 2003 r, można mieć przypuszczenia że miała jakąś przygodę. :)

Mało info o motocyklu, słabe zdjęcia ciężko wróżyć. :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde, a myślałem że ABS w wersji od 2000r był w standardzie !?

Czyli że nie był?

BMW nie sprzedaje moto bez ABS od zdaje się maja 2012...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde, a myślałem że ABS w wersji od 2000r był w standardzie !?

Czyli że nie był?

Jak pamiętam wszystkie BMW F650GS single miały ABS w opcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja również mocno rozważałem Bikemastera, był moment że dzwoniłem do nich i niemalże umówiłem się na sobotę na przyjazd ,ale poczytałem opinie o traktowaniu klienta i ich sprowadzanych anglikach oraz to że, w niedziele na otomoto trafił mi się mój obecny, decyzja zapadła.

Tejk bez urazy, ale Ty rozważałeś zakupy wszędzie nie tylko w Bikermaster, mozna powiedzieć że byłeś mistrzem rezerwacji motków w Polsce :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no w czymś trzeba być... mistrzem :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znalazłem opinii o tym z Ostrów mazowiecka o który pytał danielsan.

Zastanawiam się nad nim bo ładnie wygląda, nie jest jakoś mega stary no i ma dobry przebieg.

http://otomoto.pl/bm...a-M3293637.html

Włoch, dość goły no i drogi ale pewnie opuści o 1kPLN.

Co Wy sądzicie o tym motocyklu?

Zastanawiałem się też nad tym:

http://otomoto.pl/bm...a-M3357175.html

mało wieści o nim na stronie, przedewszystkim brak przebiegu, pochodzenia ale to jest do ustalenia. Pytanie czy Waszym zdaniem wygląda na oryginał?

Byłem dziś oglądać tego drugiego ( z okęcia ) z kolegą mechanikiem. Ja tam się nie znam ale kolega mii go odradził. moto gasł po kilku sekundach od odpalenia, tylna tarcza zjechana na maxa, a przebieg niby 49k. poza tym ciekł jakiś moduł sterowania zapłonem, elektryka poklejona, kufer na wkręty przymocowany, lusterka nieoryginalne, parkingowa gleba.

Ja nie wziąłem bo za duże ryzyko że coś wyjdzie jeszcze.

pozdrawiam i szukam dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pierwszy to piękna sztuka, przepiękny kolor, wygląda na poszanowanego, wersja bez abs-u i handbarów. Cena oczywiście już mniej ciekawa ale w końcu to rok 2003 )...=

Jesli chodzi o handbary to ich nie widać na foto. W treści ogłoszenia napiosano, że ABS jest. Jak wywnioskowałeś, że jednak go brak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdecydowanie bez ABS, zwróć uwage na przednie koło:

1. w lewej ladze, tuż ponad ośką, jest charakterystyczny otwór, w którym montowany jest czujnik

2. nie ma pierścienia czujnika ABS

Edytowane przez tomekm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Tomekm - dziś się czegoś nauczyłem:)

A co sądzicie o tym egzemplarzu:

http://otomoto.pl/bmw-f-f-650-gs-bardzo-ladny-22-tkm-M3229909.html

Motocykl młody z małym przebiegiem. Oklejony zdaje się tak jak trzeba i gdzie trzeba. Cena mega atrakcyjna i to jest trochę podejrzane. Znacie tego dealera?

Na forum motocyklistów opinie są różne a konkluzja taka, że moto sprowadzają uszkodzone w mniejszym bądź większym stopniu.

Może Ktoś z Was jest z Rzeszowa i wie o nich coś więcej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×