Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie tylko mnie nie zabijajcie za pytanie o troszkę inną markę niż BMW :-)

http://ogloszenia.wp.pl/motocykle,Enduro-Funbike,Aprilia,Pegaso,652cm,2001r,21880262.html?S[mrk]=15&S[mdl]=10499&S[srch]=1

Jeśli by ktoś był chętny pomóc w oględzinach tego motocykla na pewno się odwdzięczę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od razu nie zabijajcie, myślisz że wszyscy mają BMW? :-D

Poczekaj na poznaniaków, moze ktoś odpowie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wierzysz w Świętego Mikołaja? Aukcja jest BCM, do tego z zastrzeżeniem wycofania bez podania powodu.

Jak to? to nie wierzysz w Św. Mikołaja???? BLUŹNIERCA! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To moja eFka ładniejsza jest!

CIMG9973.JPG

Jasne że ładniejszy i pewniejszy :) po prostu szukam cały czas "okazji", może gdzieś się uda złapać wyrwać coś taniej :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne że ładniejszy i pewniejszy :) po prostu szukam cały czas "okazji", może gdzieś się uda złapać wyrwać coś taniej :P

Okazje to są w tesco jak mija termin przydatności do spożycia ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytam dość ogólnie, ale przeglądanie każdej aukcji po kolei jest lekko męczące ;]

Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na allegro? Kogoś, kogo warto śledzić, bo sprzedaje dobrej jakości GS-y?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty chcesz kupić czy śledzić?

Jeśli śledzić to przeglądaj np K&K motocykle z Sedziszowa, jezeli kupić to musisz oglądać wszystko ;-)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od razu nie zabijajcie, myślisz że wszyscy mają BMW? :-D

Poczekaj na poznaniaków, moze ktoś odpowie

Właśnie fajnie by było jak by ktoś z Poznania tak na szybko spojrzał co i jak jeśli na pierwszy rzut było by ok to pojechał bym sam i podjechał z moto do jakiegoś serwisu na głębszy przegląd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie fajnie by było jak by ktoś z Poznania tak na szybko spojrzał co i jak jeśli na pierwszy rzut było by ok to pojechał bym sam i podjechał z moto do jakiegoś serwisu na głębszy przegląd

Ty chcesz po chłopakach z Poznania jechać na oględziny do serwisu ??? :roll: :shock:

A tak w ogóle to jak sobie wyobrażasz taki "głębszy przegląd" motka ? - pytam z ciekawości zwyczajnej - jako potencjalny sprzedający w przyszłości ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty chcesz po chłopakach z Poznania jechać na oględziny do serwisu ??? :roll: :shock:

A tak w ogóle to jak sobie wyobrażasz taki "głębszy przegląd" motka ? - pytam z ciekawości zwyczajnej - jako potencjalny sprzedający w przyszłości ;)

Głębszy przegląd tzn. oddaje taki potencjalny nabytek do serwisu i znawcy już chyba wiedzą gdzie zajrzeć i gdzie palec wsadzić ja jeszcze takiej tajemnej wiedzy nie posiadam :?

Edytowane przez swistak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzieś Ty się chłopie uchował - w klasztorze? Ja myślałem, że faceci to ogólnie wiedzą, gdzie wsadzać a gdzie nie :) oczywiście palce.

Z wyglądu Aprilia na zdjęciach prezentuje się si kalafą. Ale jak jest naprawdę to już real, real... Ja nie mam czasu w tym tygodniu - może Bajer...?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałeś może?

Na zdjęciach ;) Nie moja okolica.

Po prostu wygląda ładnie, ale nie odpicowany (poza pampersem), tylko oryginalnie utrzymany. Mała gleba na prawą stronę była, bo na wahaczu odbiła się śruba podnóżka pasażera (typowe).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do czego może służyć ten wystający przełącznik między zegarami?

Może być dodatkowe np. ręczne włączenie wentylatora chłodnicy, albo aktywowanie gniazdka zapalniczki, które jest schowane w lewej osłonie silnika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem niezły ale cena jak z Pewexu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sznowni forumowicze co o tym sądzicie

http://otomoto.pl/ya...1-M3244535.html

tak mnie korci

Fajny sprzęcik ale co do stanu to Ci nic nie doradzę bo nie mam pojęcia o tym modelu. Po V-stromie może Ci brakować trochę mocy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny sprzęcik ale co do stanu to Ci nic nie doradzę bo nie mam pojęcia o tym modelu. Po V-stromie może Ci brakować trochę mocy ;-)

ta tylko to ma byc na plaże/las/szutry a na asfalta będzie co innego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde Jarek żebym wiedział że będziesz szukał w takiej kwocie to piękna była niedawno DR-ka z Kwidzyna, naprawdę fajny zadbany sprzęt, poszukam, może jeszcze jest.. ;-)

Mówisz masz..

http://otomoto.pl/suzuki-dr-650-se-idealny-M3397052.html

wygląda naprawdę świetnie, jakbyco jeśli termin przypasi mógłbym nawet po nią z Tobą podjechać żeby się nią pczywiście przejechać :lol:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Linii nie banglaja. "jestes w lesie" czy jakos tak podobnie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde Jarek żebym wiedział że będziesz szukał w takiej kwocie to piękna była niedawno DR-ka z Kwidzyna, naprawdę fajny zadbany sprzęt, poszukam, może jeszcze jest.. ;-)

Mówisz masz..

http://otomoto.pl/su...y-M3397052.html

wygląda naprawdę świetnie, jakbyco jeśli termin przypasi mógłbym nawet po nią z Tobą podjechać żeby się nią pczywiście przejechać :lol:

Niestey się spóźniliśmy :roll: i w sobotę sprzątnął ją kolezka z adv, w sumie będzie w "rodzinie" ;-) ale mimo to szkoda, miałbym później możliwość jej odkupienia od cox-a, jak mniemam w nienagannym stanie :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×