Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trampek jest ok i wszystko wskazuje na to że jeszcze jeden sezon będzie mi towarzyszył. Zapytuje bo sam zostałem zapytany czy może ktoś mieszka niedaleko i miałby ochotę obejrzeć, podpowiedzieć czy warto jechać na oględziny tyle km. Pozdrawiam wszystkich z okolic Korfantowa i oczywiście Ciebie Aliku :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuje ale nie obiecuje. Nie wiem czy znajdę czas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ktoś mieszka w okolicy i zerknąłby na tę ślicznotke http://otomoto.pl/su...0-M3455043.html bo wygląda atrakcyjnie i wizualnie i cenowo będę dziwienczny

Po nocnych dyskusjach z Pawłem też to rano oglądałem .

Nawet zastanawiałem się nad jazdą w tamtym kierunku , ale niestety ten weekend odpada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lagi dziwnie ustawione (obniżyć chcieli czy co?) Kierunki jakieś jajkowate.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i raczej ma więcej niz 26kkm, Anita, po 40kkm ma mniej wytarte manetki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co myślicie o tym Dakarze z tego ogłoszenia?

http://otomoto.pl/bm...n-M3339075.html

będę wdzięczny na opinie

Brak ozdobnika na prawy tłumik, brak osłony łańcucha, zbiornik od amora wygląda na jakiś akcesoryjny (nie wiem czy to dobrze czy źle), no i przebieg z pewnością nieprawdziwy ;-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już nie chciałem poruszać tematu przebiegu... w tym roku zrobiłem ~25-27kkm na moto i 25kkm samochodem, a gdzie do końca grudnia ;) Choć trafiają się perełki z 10000 km po np 12 latach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Częściej oczywiście 10000km * 12 lat :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co sądzicie? Pojechałbym zobaczyć ale mam 400km, a nie chciałbym wrócić bez sprzęta :D

http://otomoto.pl/bm...r-M3462717.html

To jest Dakar, którym jeździła niewysoka kobieta, z pewnością niepaląca :lol:. Nie rozumiem zakupu Dakara w celu obniżenia go do wysokości zwykłego GS-a ale może ja jakiś inny jestem....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lagi dziwnie ustawione (obniżyć chcieli czy co?) Kierunki jakieś jajkowate.

Lagi są "wpuszczone" - ale to nie jest problem wystarczy je poluzować i przywrócić właściwe położenie. Kierunkowskazy są nie oryginalne ale to też o niczym nie świadczy - może jeden się złamał i gość wymienił wszystkie na tańsze zamienniki. Wydaj mi się, że kanapa jest niska. Manetki są faktycznie wytarte ale moim zdaniem zastosowana w geesach guma jest dupiata i szybko się wyciera. Jeśli ich wygląd miałby świadczyć o przebiegu to są bliżej 40000 km. Ale kufry (prawie nie do dostania) + tankbag do duży plus.

Edytowane przez tomaszI
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem zakupu Dakara w celu obniżenia go do wysokości zwykłego GS-a ale może ja jakiś inny jestem....

To jest nas przynajmniej dwóch :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Guma manetek nie jest aż tak dupiata jak w nowszych modelach, a zużycie widać. Pewnie, że kierunki o niczym nie świadczą, gorzej jak kierunki inne/nowe, a plastiki jak nowe. Bo jak "idą" kierunki w lesie, to plastik też coś dostaje po doopie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No manetek w tak dobrym stanie to ja jeszcze w życiu nie widziałem na Allegro. A przebiegi 20-30 tys. km. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No manetek w tak dobrym stanie to ja jeszcze w życiu nie widziałem na Allegro. A przebiegi 20-30 tys. km. :-D

Bo ja się kiery kurczowo nie trzymam :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za informacje, a co powiecie na temat tego motocykla:

http://otomoto.pl/bm...a-M3459564.html

Z daleka wygląda dobrze, niestety nikt nie pofatygował się żeby zrobić jakąś fotkę z bliska :-(. Brakuje jednego plastiku na baku ale to szkopuł. Swoją drogą jak patrzę na ceny używanych GS-ów to zamiast tanieć są chyba coraz droższe :-D ale dla mnie to w sumie dobrze :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko dla mnie niezbyt dobrze, bo zaczynałem poszukiwania z 10 kaflami, a tu już 13 to mało. :shock: A w tym przedziale zaczyna się robić bardziej ciekawie, bo zaczynają się V-Stromy czy chociażby Versys (niedoceniony w Polsce, a robiący karierę na świecie). Ale nie, żebym się poddawał! :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu GS w dobrym stanie jest w cenie ;)

Zbieraj dudki i na pewno jak oczy będą otwarte to trafisz na swoją sztukę. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dakara najlepiej odrzucić?

Co jeszcze możecie powiedzieć o tych sprzętach?

Edytowane przez Morte

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za informacje, a co powiecie na temat tego motocykla:

http://otomoto.pl/bm...a-M3459564.html

kupa kasy, ale z daleka wyglada ladnie, choć blyszczy sie jak psu ... ;-) Jak nie masz daleko to warto przynajmniej obejrzeć. Za podobne pieniądze za chwilę kupisz małego Twina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×