Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po co ludzie kupują takie sprzęty, dokładają tyle kasy i sprzedają. Coś musi być z tą 800-ką, tak według mnie.

A mnie się wydaje że juz pokazał na dzielni że ma motór i wyjeżdża z kuframi na wyprawę... do miasta wojewódzkiego.. i sprzedaje bo to nie dla niego... i takie rzeczy się zdarzają ;-)

Ostatnio często się zdarza że lekarz zabronił, bo kręgosłup, albo inne schorzenia :-P

Jak Zwierz napisał.. kto bogatemu... :-P

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie się wydaje że juz pokazał na dzielni że ma motór i wyjeżdża z kuframi na wyprawę... do miasta wojewódzkiego.. i sprzedaje bo to nie dla niego... i takie rzeczy się zdarzają ;-)

Ostatnio często się zdarza że lekarz zabronił, bo kręgosłup, albo inne schorzenia :-P

Jak Zwierz napisał.. kto bogatemu... :-P

Doposażony jest konkretnie i też nie wydaje mi się żeby to był jakiś fanatyk podróży, potrzebował pewnie zrobić trochę kosztów na firmę i tyle ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

EFka, którą z Alikiem oglądaliśmy w czerwcu 2011 r. Właściciel się nie zmienił, przybyło nowe obicie kanapy i lakier. Cena również wzrosła odpowiednio:

http://allegro.pl/bm...2909060619.html

Ale, że tego wahacza nie pomalował to nie rozumiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko stawanie na światłach/skrzyżowaniach trochę niepraktyczne ;)

stawaj w koleinie,

chyba ze macie tak proste drogi, ze... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleś miał fantazję i kasę. Kto bogatemu zabroni ;-)

dokładnie

już nie raz się spotkałem że koleś się zapalił do motocykli, a że miał siano to sobie nie żałował i doposażył we wszystkie możliwe gadżety jakie sprzedawca mu wcisnął, zrobił rundę wokół komina i stwierdził, że:

- od tego dupa boli i to nie dla niego, albo

- lekarz mu zabronił, albo

- zaliczył parkingówkę, nie mógł podnieść i się zniechęcił, albo

- żona powiedziała, że albo sprzeda albo niech wyp..., albo

- po prostu nie ma czasu, bo są inne priorytety, albo\

jeszcze kilka powodów można dopisać

mniemam, że podobna jest historia z dwoma F800GS stojącymi u Karlika w Poznaniu, kupili sobie dwie takie same maszyny, ale jakoś ich to nie wciągnęło... i po kilku latach do nich dotarło że po co mają stać i się kurzyć?

Edytowane przez Marcin N
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie na osiedlu taki przypadek. Sąsiad 40 parę lat, taki lanserek z mottem życiowym "zastaw się, a postaw się" od lat wpaja wszystkim, jaki z niego motocyklista, ile on motocykli nie przerobił, Europę całą zjeździł, Stany mu się marzą, achy i ochy że ojeju, tylko czasu nie ma. I zawsze do mnie, że Bandit, 80KM, ale gówno, on to miał maszynę! Majesty. Ale gejowóz, jak tym jeździć! Jak wspomniałem mu w tamtym roku, że przesiadam się z powrotem na enduro i będę celował raczej w BMW, to jego komentarze już nie miały końca. :-D Motocykl tylko japonia! Co Ty odpierdalasz! 50KM? Moja kosiarka do trawy ma więcej! - w porządku. Tylko jakoś nikt mu nie wierzył w te jego motocykle i tą europę itp. i czasem ktoś mu przyhamował bajerę i generalnie mieliśmy z niego bekę. Chłop się wkurwił, dobrał kredytu, kupił starego GSX 1300R i on do Chorwacji w tym roku jedzie! - w porządku sąsiedzie! Którejś niedzieli wyprowadził, co by pokazać chłopakom i pierwszą jazdę zrobić, odpalił, wsiadł, jedynka, ogień, leży. Hayka miała crash pady, więc praktycznie cała, koleś wyglądał jak zdrapka Orange Go, bo w dresikach i krótkim rękawku lepszy lans, a na kombinezony przeceny dopiero na zimę, z resztą i tak drogie cholernie. Haykę sprzedał za grosze, nowe dresiki poszły na szmaty, gość od tej pory ani słowem nie wspomina o dwóch kółkach. Ot taka historia.

Edytowane przez krs
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie na osiedlu taki przypadek. Sąsiad 40 parę lat, taki lanserek z mottem życiowym "zastaw się, a postaw się" od lat wpaja wszystkim, jaki z niego motocyklista, ile on motocykli nie przerobił, Europę całą zjeździł, Stany mu się marzą, achy i ochy że ojeju, tylko czasu nie ma. I zawsze do mnie, że Bandit, 80KM, ale gówno, on to miał maszynę! Majesty. Ale gejowóz, jak tym jeździć! Jak wspomniałem mu w tamtym roku, że przesiadam się z powrotem na enduro i będę celował raczej w BMW, to jego komentarze już nie miały końca. :-D Motocykl tylko japonia! Co Ty odpierdalasz! 50KM? Moja kosiarka do trawy ma więcej! - w porządku. Tylko jakoś nikt mu nie wierzył w te jego motocykle i tą europę itp. i czasem ktoś mu przyhamował bajerę i generalnie mieliśmy z niego bekę. Chłop się wkurwił, dobrał kredytu, kupił starego GSX 1300R i on do Chorwacji w tym roku jedzie! - w porządku sąsiedzie! Którejś niedzieli wyprowadził, co by pokazać chłopakom i pierwszą jazdę zrobić, odpalił, wsiadł, jedynka, ogień, leży. Hayka miała crash pady, więc praktycznie cała, koleś wyglądał jak zdrapka Orange Go, bo w dresikach i krótkim rękawku lepszy lans, a na kombinezony przeceny dopiero na zimę, z resztą i tak drogie cholernie. Haykę sprzedał za grosze, nowe dresiki poszły na szmaty, gość od tej pory ani słowem nie wspomina o dwóch kółkach. Ot taka historia.

Nie ogarniam sposobu myślenia takich ludzi jak Twój som-siad ;) a raczej sam się wyłożył ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też nie do końca to ogarniam ale czasem spotyka się ludzi którzy z lansu zrobili sobie swego rodzaju religię.A lansić się można w sposób różny. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A od kogo byśmy (może kiedyś ;D) kupowali nówki za pół ceny? ;>

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest mnóstwo takiego planktonu na "erłanach". ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sensie, że Bardzo Małe Wacki? :lol:

No właśnie ja cierpię na zaniżoną samoocenę, więc chyba mam Bardzo Małego Wacka :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ja cierpię na zaniżoną samoocenę, więc chyba mam Bardzo Małego Wacka :?

Doodek nie przejmuj się kobiety tak mają ;)

zaniżoną samoocenę rzecz jasna .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek nie przejmuj się kobiety tak mają ;)

zaniżoną samoocenę rzecz jasna .

Nie generalizowałbym ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, jesteś kobietą? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, jesteś kobietą? :shock:

O to jakaś nowość..... z otomoto ;-)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, jesteś kobietą? :shock:

Nie sprawdzałem ostatnio

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sprawdzałem ostatnio

W sumie motor masz, co by tu za dużo nie gadać, damski :D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie motor masz, co by tu za dużó nie gadać, damski :D

No Widzisz Doodek, Admin Ci wyjaśnił :lol:.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I wszystko jasne, dziękuję

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×