Skocz do zawartości

Recommended Posts

A co powiecie o tym sprzęcie, oglądał ktoś?

http://otomoto.pl/bm...s-M3201286.html

Prosiłbym jeszcze o jakieś opinie na temat tego dakara za 15,300 bo jestem nim zainteresowany :)

Ten z Rzeszowa - Anglik - lampa europejska ca. 600 PLN, jeśli chcesz jeździć zgodnie z przepisami i nie oślepiać innych. Poza tym wygląda OK, choć to handlarz. Ale chyba nie zamierzasz pytać o wszystkie ładnie GSy w okolicy 15 tys.? Jedź i obejrzyj jakiegoś. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogladalem, wyglada ladnie, w dobrym stanie wizualnym, tylko nie odpala. Sprzedawca mowil ze slaby akumulator, ale.cos chyba z nim nie tak bo kręcil normalnie.

Mowie o tym gs z Sedziszowa.

Wiecej nie pytalem bo bylem ogladac tam dakara, nawet nie warto jechac i ogladac bo to zwykly GS z plastikami od dakara.

Edytowane przez Locke

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ups, cos mi dwa razy wyslalo, do usuniecia

Edytowane przez Locke

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogladalem, wyglada ladnie, w dobrym stanie wizualnym, tylko nie odpala. Sprzedawca mowil ze slaby akumulator, ale.cos chyba z nim nie tak bo kręcil normalnie.

Mowie o tym gs z Sedziszowa.

Wiecej nie pytalem bo bylem ogladac tam dakara, nawet nie warto jechac i ogladac bo to zwykly GS z plastikami od dakara.

W sędziszowie też tego oglądałem ładny.Też nie odpalał i dokładnie ta sama gadka była że akumulator słaby a to było z miesiąc temu .

Panowie fajnie byłoby gdybyście podpięli konkretny link z aukcji - o który motocykl dokładnie chodzi, żeby nie było później niedomówień... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/sh...item=2820966413

800tka w ulubionym kolorku niektórych

http://otomoto.pl/bm...x-M3466343.html

doposażony xchallenge

http://otomoto.pl/bm...b-M3465017.html

dakar nieco uzywany

http://allegro.pl/sh...item=2821847907

doposazona 690tka

Pierwsza 8setka żaden miód.. za dodatkowe wyposażenie trzeba dopłacić - niewiele tego a drogo, a czy warta tej kasy to już inna kwestia, myślę że są ciekawsze oferty.. ;-)

Xchallenge - brałbym gdybym kasę na niego miał ;-)

Dakar faktycznie swoje przeżył, ale może nie jest tak źle.. no i tylko ten gorący temat z naprawianym rozrusznikiem trochę może zastanawiać (czy aby naprawa została dobrze wykonana) :-)

Do 690tki się nie ustosunkuje bo się nie znam ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z tym Dakarem? Bo jestem w delegacji do jutra tylko pod telefonem i na fonie te zdjęcia takie byle jakie, a jutro będę ok 100km od niego. Lusterko widzę, że jedno i nie oryginalne..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z tym Dakarem? Bo jestem w delegacji do jutra tylko pod telefonem i na fonie te zdjęcia takie byle jakie, a jutro będę ok 100km od niego. Lusterko widzę, że jedno i nie oryginalne..

Dakar jak Dakar z tych zdjęć tak na prawdę niewiele można powiedzieć.. wygląda na typowego anglika, bo że jest anglikiem to sadzę po liczniku i po ogniskach rdzy które widać na przednich tarczach i szprychach felg, nie widać dokładnie silnika, czy się łuszczy z niego farba czy nie.. widać jedynie brak zaślepki plastikowej nad prawym deklem silnika. Lusterka tak jak napisałeś - jedno i nieoryginalne. Stelaż tylny pod niby kufry wygląda na niepomalowany - surowy (chyba że źle widzę). opony dadzą radę choć zbyt nowe pewnie nie są (chodzi mi o przebieg), tak samo napęd niby w miarę nie wyciągnięty ale zasyfiony konkretnie, w ogóle nie lubię zdjęć mokrego motocykla, bo wtedy wiele rzeczy jest niewidocznych.

Poza tym wygląda na użytkowanego zgodnie z przeznaczeniem, a i wiek pozwala na wygląd taki a nie inny (aż tak wielkiej tragedii nie ma), trzeba pojechać, odpalić, posłuchać, przejechać się i kupować ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to sprzedaje MyJustine koleszka, troche zmota ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widzę, to taka sama wersja, którą ja miałem. Lusterek pewnie jeszcze nie zdążyli przykręcić...

Brak zaślepek na "zadupkach", może miał kiedyś stelaże.

Na plus na pewno ABS i przewody w oplocie, grzane manetki.

Zerknij na tarcze hamulcową, bo albo tak wyszło na zdjęciu, albo jest tak dojechana.

Jedź i oglądaj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie. Całkiem możliwe, że tarczy już nie ma, bo moto ma najechane 60 tys. Jeżdżę i oglądam. Taki los kierowcy. :-) Jutro mam Gdańsk, to może zrobię rogala do domu i oblukam jeszcze tego Dakara w Slupsku. A jakbym miał tak za swoje jeździć? O losie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem najprawdopodobniej oryginalną tarczę jeszcze przy 100kkm, także zależy jak ktoś jeździ. Zobacz to moto, może jest warte uwagi. Na żywo, to na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałeś? I jak to wygląda w rzeczywistości?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałeś? I jak to wygląda w rzeczywistości?

Pewnie targu dobija... a to trochę zajmuje... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciekawe czy właściciel o sobie... :roll:..... :lol:

Nie wiesz czyj to "motur? :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałeś? I jak to wygląda w rzeczywistości?

Generalnie ladny, prosty, nie kombinowany, ale moto ze Szwecji i rama, silnik - korozja. Z silnika odchodzi płatami. Napuchniete wszystko. Nawet nie bardzo wiem, co z tym potem zrobić. Piaskowac i malować silnik i ramę? Nie chce mi się. Oczywiście lusterka do niego sa. Dla dlubacza z własnym garażem super. Ja mieszkam w bloku. Gość w porządku, ma kilka moto, przebiegi realne, a nie po 30 tys.

Pozdrowienia z Sandomierza. :-)

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krs, Ty jeździsz, piszesz na forum, co jeszcze robisz w tym samym czasie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×