Skocz do zawartości

Recommended Posts

Już myślałem, że to chojnów koło mnie i że podjadę Ci go obejrzeć ale nic z tego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć zawsze jest ciężko coś powiedzieć. Jak masz blisko, to jedź - zobaczysz, posłuchasz i będziesz wiedział. Ewentualnie jak nie wiesz o co chodzi, to poproś kogoś z forum aby pojechał z Tobą - a ma to swoje plusy:

1. Zajrzy tam gdzie trzeba.

2. Bezstronnie powie co i jak.

3. Ostudzi ewentualnego napalonego nabywcę przed zakupem gó...a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozmawiałem z sprzedajacym http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-dakar-krajowy poprzednio zarejestrowany był na firmę, jak twierdzi wymienił płyny a ponadto uszczelniacze lagów, centrowanie kół, wywarzania, klocki hamulcowe niestety żadnych rachunków nie posiada ani książki serwisowej do moto. Vin potwierdza datę produkcji. Na allegro jest już wystawiony o 500 mniej, ale to wydaje mi się nadal za dużo (chociaż wszystko zależy od stanu maszyny, a to już na miejscu by się oceniło). Jeśli ktoś z doświadczonych forumowiczów miałby ochotę pojechać go ze mna obejrzeć to piwo i paliwo oraz transport oczywiście zapewniam. Jest ktoś chętny z okolic końskich ( woj. świętokrzyskie) lub chojnowa albo gdzieś po drodze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OKAZJA jump.gif

cec977425ae76d719362216bfb06567c.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Malowanie ma inne niż na zdjęciach:

Chodzi ci o cienie? ;)

Jakieś dziwne to ogłoszenie. Nie ma adresu ani telefonu ... - dziwne.

Jak to nie ma, nie znasz adelajdy? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dorcel airlines . świetne stewardessy , bardzo dobrze ubrane - jak widać na załączonym obrazku ;-) .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam link http://olx.pl/oferta...html#f7f484bd73 ktoś się wypowie o tym moto?

Daleko nie masz. ;-) Poproś o pomoc kogoś z forum,żeby z Tobą podjechał obejrzeć. Mógłbym Ci jednego kolegę polecić,ale jak będzie chciał sam się odezwie.

Motek już z miesiąc jest na portalach aukcyjnych.Przy tej cenie długo stoi,ale zobaczyć warto i nawet trzeba. Pózniej tak blisko nie będziesz miał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko drogie, pod Wrocławiem jest handlarz który takie motocykle sprowadza z Francji lub Hiszpanii. W zimie można było taki pojazd kupić za 5 -6 tyś w zależności od stanu,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko drogie, pod Wrocławiem jest handlarz który takie motocykle sprowadza z Francji lub Hiszpanii. W zimie można było taki pojazd kupić za 5 -6 tyś w zależności od stanu,

Zgadza się. Byłem, widziałem. Tylko trzeba się spieszyć z decyzją bo większość sprzedaje handlarzom i po kilku dniach ma posprzątany plac ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko drogie, pod Wrocławiem jest handlarz który takie motocykle sprowadza z Francji lub Hiszpanii. W zimie można było taki pojazd kupić za 5 -6 tyś w zależności od stanu,

Zgadza się. Byłem, widziałem. Tylko trzeba się spieszyć z decyzją bo większość sprzedaje handlarzom i po kilku dniach ma posprzątany plac ;)

macie jakiś namiar na tego gościa? chętnie strona www z ogłoszeniami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pamiętam jak to się nazywa,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znam gościa - usiłowałem u niego kupic kilka lat temu peugeota 407sw . kombinator i wzorzec handlarzyny . nic się nie zgadza z opisem , ale klient nie ma racji ;-) . miał kilka post policyjnych beemek - zapewne strzał sezonu , stan był raczej "do majsterkowania" , przeważnie po ślizgach , niekompletne , "do odpalenia" . nie miał pojecia o motocyklach - coś mu się trafiło na czym zarobił to zabrał . ale to było raz .

AUTOPROMYK , 55-114 Ligota Piekna , Główna 15 , tel. 691 121 998 691 12121 1 998

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie było raz, dostawy szły raz w tygodniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

on nie ma możliwości przewiezienia na raz takiej ilości jaką kupił wtedy - wozili między maszynami rolniczymi i zamiatarkami tyle ile wlazło . poza tym wiesz jak jest z francuzami - papier bedzie jutro czyli za miesiąc ;-) albo nigdy . znam paru którzy wyremontowali auta z francji bo nie mogli się doczekać papierów . później mieli magazyn części . przyroda .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×