Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na moje oko sama kosmetyka, przynajmniej z tego co widać. Ale licząc koszt dobrych części, malowania i grafiki, tanio nie będzie. Jeśli ktoś chce kupić żeby zacząć jeździć i spokojnie z czasem dopieścić, można się zainteresować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

masz forumowiczów na miejscu - poproś grzecznie to pomogą i oglądną.

Atak będziesz szukać kilka la i .... kupisz Hondę (sorry Bishop nie mogłem się opanować) :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) i .... kupisz Hondę (sorry Bishop nie mogłem się opanować) :-D :beer:

Pomyłki się czasem zdarzają ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wy tu gadu - gadu a dakarek od dziś rana ma nowego właściciela. Ponoć handlarz wziął...

P.S. Nie, nie ja :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wy tu gadu - gadu a dakarek od dziś rana ma nowego właściciela. Ponoć handlarz wziął...

P.S. Nie, nie ja :P

Nie trudno się było tego spodziewać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za jakiś czas pójdzie jako:

Od niepalącej kobiety, jeżdżony tylko do kościoła.

Ale DanielB czuwa - odszuka go i będziemy mogli porównać, czy ten handlarz umie motki naprawiać (i reklamować) ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mało tych zdjęć,ale wygląda że obejdzie się bez malowania(nie dotyczy pedantów).

Nie znam motocyklistów którym nie przeszkadzają podrapane tłumiki, osłonki owiewki itp, nawet jeśli przejściowo z takimi jeżdżą. Ja na przykład wolę mieć tańszą "igiełkę" niż droższego sprzęta na sznurkach. Oczywiście prędkości maksymalnej takie defekty nie obniżają.

Nie trudno się było tego spodziewać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

M2456067_1.jpg

Link 1

M2456053_1.jpg

Link 2

Nie wiem - może już były?

Oczywiście jak każdy motocykl z Włoch nie mają więcej niż 30 tys. wink.png Ja nie wiem co Ci Włosi robią z motocyklami... laugh.png

Włosi nic. Sprawdzałem po vinie w salonie bmw, sprzęt od handlarza z Rzeszowa. U niego 33 kkm w tym roku a w histori 82 kkm w 2013. Strasznie dużo cofał na parkingu :P

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam motocyklistów którym nie przeszkadzają podrapane tłumiki, osłonki owiewki itp, nawet jeśli przejściowo z takimi jeżdżą. Ja na przykład wolę mieć tańszą "igiełkę" niż droższego sprzęta na sznurkach. Oczywiście prędkości maksymalnej takie defekty nie obniżają.

Czyli opis w nawiasie był dla Ciebie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe jaki przebieg będzie miał jak dojedzie do polski :-D

Ciekawe jaki będzie przebieg jak trafi do Polski. ;)

Plagiat? :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja się nie wypowiadam ;-) , albo co tam - moje 330i 2002 ma oryginalnie dzisiaj 131000 kilometrów , nawet chciałem je na coś innego pomieniać ale po wystawieniu ogłoszenia mi przeszło . "walony" i "kręcony" to tylko część korespondencji - ja nie ukrywałem że miał szkodę , natomiast nie napisałem dużymi literami że jest powypadkowy /zapewne odzew byłby podobny/ i się zaczęło . zostanie ze mną jeszcze parę lat , ku uciesze mojej i małzonki .

oglądałem w zeszłym roku szukając dla syna kilka egzemplarzy e46 - po piątym odpuściłem bo szkoda było kilometrów . w polsce albo jest to drogi szrot z linku , tylko po wiadomych czynnościach /cofanko + nowa młodsza mniej zużyta tapicerka + pranie podłogi i podsufitki + polerka + mała inwestycja w pedały i dźwignie - wtedy wygląda.../ albo troche tańszy szrot tylko z cofankiem budzika . ewentualnie mały nic nie warty motor 115 koni w jakiejś rozsądnej cenie - tylko po co komu beema która nie jedzie ? dobrych e46 własciciele nie sprzedają - e90 to już współczesna beema , koszty i częstotliwość serwisu są zupełnie inne .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę , że ok 292 000 km. :-D

Blisko 300 , ale jeszcze tak nie boli :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×