Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://otomoto.pl/bm...0-M2958783.html Zna to ktos ,moze ktos to ogladal juz ?.Jestem bardzo powaznie zainteresowany zakupem tego motka i bardzo prosze o pomoc.Moze ktorys z szanownych panow jest w stanie pomoc mi przy ogledzinach tego motka w zamian nza kozysc bezalkocholowa :beer: Edytowane przez shooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...0-M2958783.html Zna to ktos ,moze ktos to ogladal juz ?.Jestem bardzo powaznie zainteresowany zakupem tego motka i bardzo prosze o pomoc.Moze ktorys z szanownych panow jest w stanie pomoc mi przy ogledzinach tego motka w zamian nza kozysc bezalkocholowa :beer:

Wygląda całkiem, całkiem. Poproś na razie o nr VIN, sprawdź. Jedyne do czego można się przyczepić na pierwszy rzut oka, to że golec całkowity, brak kuferka, handbarów, ABS, grzańców, gmoli, szyby. Trzeba doinwestowywać ;) Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda w miarę. Przyjrzałbym się przedniej tarczy hamulcowej i łańcuchowi bo jest już za połową naciągu i na sezon może nie starczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłem przed chwilą do sprzedawcy, jest we Włoszech, wróci w niedzielę. Moto ma być w idealnym stanie od pierwszego właściciela, silnik czysto pracuje. Tak jak pisałem - golec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufer jest ale tylko jeden i to nie centralny .Troszke to dla mnie dziwne.Trzeba bedzie sie przyjzec czy nie mial szlifa.

Jest ktos wsrod waszej braci z okolic Czestochowy kto pomogl by mi w ogledzinach w realu? Bo kupic to nie jest problem ale dobrze kupic, no tutaj sie juz sprawa troszke komplikuje. Mimo wszystko serdecznie dziekuje za opinie.Pozdrawiam

Edytowane przez shooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ładnie tylko trochę cena nie adekwatna do wyposażenia, już nie mówię o ABS ale pozostałe rzeczy o których wspomniał nokian 66 mogłyby być.Ale tu masz szanse w przypadku zakupu trochę coś wynegocjować :)

-Jeszcze dobrze przyjrzyj się przednim hamulcom tak jak Centrino wspomniał jakoś dziwnie wygląda ta tarcza, albo słabe klocki ktoś założył albo tam pozostało już wspomnienie po klockach.I jeszcze jedna rzecz ,albo to złudzenie optyczne albo zębatka już ma ostre zęby, zerknij na nią również.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie wyglądają na ostre. Stan adekwatny do rozciągnięcia łańcucha. Więc napęd raczej do wymiany. A to są dodatkowe koszty, tym bardziej, że napęd jak i tarcza hamulcowa do tanich nie należy. Warto przed zakupem o tym pomyśleć aczkolwiek wszystko zależy od stanu reszty motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dobry ten jej motocykl ?

Taki zajesuper moto chce sprzedać ?

Chyba dobra cena co ?

ad.1. - zapytaj właścicielki, poszperaj na forum.

ad.2. - skoro wystawia na sprzedaż to chyba nie na niby.

ad.3. - moim zdaniem b.dobra.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja chyba szykuje przesiadke na 1200, zapytaj Bawarkę albo Cykliego to ich znajoma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe :) Ciekawe jak wychodzi w porównaniu z duzym GS ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe :) Ciekawe jak wychodzi w porównaniu z duzym GS ;)

Wychodzi taniej :P :mrgreen: :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mnie się nie podoba... wolę bardziej surowe motocykle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

norbi wydaje mi się że niedawno był ten motor i chyba sprzedany

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten ze szczecina jest na bank sprzedany ale właściciel wyjechał wiec ogłoszenia nie usuwa. Co do tego drugiego to przebieg mało prawdopodobny 20 tys przez 12 lat :/ no i ciężko coś więcej powiedzieć po jednym zdjęciu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×