Skocz do zawartości
Byczasty

Witam

Recommended Posts

Witam wszystkich, ogólnie motocyklami interesuje się od kilkunastu lat .. ale od 7lat nie mam swojego sprzętu, zamierzam kupić coś do niedzielnych wypadów z żonka po lasach zastanawiam się nad f650tką. Generalnie mam już 3ci samochód marki BMW oprócz tego matka i ojciec też mają BMki więc jestem dość przekonany co do marki.

Więc zaczynam przygodę na forum pozdrowienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Do rozpoczęcia sezonu jeszcze troche wiec masz czas na poszukiwania. Napisz skad jesteś a w dziale "kupie" zamiesć swoją ofertę kupna.

PS.

Pierwszy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

PS.

Pierwszy

Pawel ale się dzisiaj wstrzeliłeś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurczę aż miło na takie forum się zarejestrować, 14 osób mnie powitało ;)

Bardzo wszystkim dziękuję....

Ostatnio chodzę tak podjarany chęcią posiadania motorku że się w końcu odważyłem i porozmawiałem z Żonką ... Obawiałem się trochę bo jak braliśmy ślub to ja od razu zaznaczyłem że będę mieć motorek i nie ma na to wpływu ... ale ... umówiliśmy się tak że jak ja będę miał motor to ona dostanie konia :lol: (ma na konie takiego świra jak ja na jednoślady).

No więc po rozmowie uzgodniliśmy że konia jeszcze nie a motorek mogę kupić jak zrobię remont w domu ;) (zawsze to lepsze niż kupno konia) tylko że z moim ogonem może to trochę zająć, a mam do zrobienia: kuchnie, salon i elewację na zewnątrz ... ale może do wakacji się wyrobię.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za powitanie i mam nadzieję że spotkamy się w plenerze !!!

Pozdrowionka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie za Bydgoszczą Bywasz? Ja też tyfus mimo, że mieszkam w Toruniu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(...) posiadania motorku że się w końcu odważyłem i porozmawiałem z Żonką ... (...)

Z moją nie było rozmowy, tzn. nie dopuszczała myśli o moto, więc musiałem postawić ją przed faktem dokonanym :lol:

Jak pojechałem oglądać pierwszego to powiedziała, żebym nie wracał :shock: ;)

Wprawdzie motka nie przywiozłem, ale jej też nie przekazałem tej informacji, żeby drugi raz nie przechodzić gehenny ;)

No więc po rozmowie uzgodniliśmy że konia jeszcze nie a motorek mogę kupić jak zrobię remont w domu :D

Ja właśnie jestem w trakcie, aby "zabrać" jej jeden z argumentów, jak będę planował jakieś wypady :D

Lewa... :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdzie za Bydgoszczą Bywasz? Ja też tyfus mimo, że mieszkam w Toruniu :D

Generalnie mieszkam w Dobrczu koło Borówna tj 20km za Bydgoszczą w kierunku Gdańska, ale w Bydgoszczy jestem codziennie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasami nasze kochane żony wykazują niesamowity brak pamięci. Ja swojej jeszcze przed ślubem powiedziałem że będą motka kiedyś miał a jak po kilku latach przyszło co do czego to było wielkie halo.No to zrobiłem tak ,że kupiłem i przywlokłem Głos odzyskała po dwóch tygodniach (a straciła bynajmniej nie z zachwytu) :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×