Skocz do zawartości
materna

Witam!

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Mam na imię Radek, jestem tu nowy i jestem zakochany w GS-ach, pewnie podobnie jak wszyscy tutaj :D

Nie mam jeszcze swojego ale będę miał jak uzbieram tyle kasy ile mi potrzeba :D

Więc niebawem dołącze juz na trasie:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj.

Witaj mirek2404! :D

widzę, że jesteś też z woj. lubelskiego :D jakbyś miał jakiś namiar na GS w granicach naszego województwa to dawaj znać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma problemu jak coś trafię to oczywiście.Lubelskie się ruszyło :D :D :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie ma problemu jak coś trafię to oczywiście.Lubelskie się ruszyło :D :D :D :beer:

:D i dobrze :)

tak przy okazji zapytam gdzie serwisujesz swojego GS-a? :D i czy bez problemów? :D

u mnie w -małym miasteczku co prawda bo mieszkam w Krasnymstawie(nie wiem czy słyszałeś)-jest mimo wszystko sporo motocyklistów i jeden ale bardzo dobry serwis ;) ponoć przyjeżdżają tu maszyny z całej Polski ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będziemy przelotem nieopodal w maju :D Szukaj sprzęta i dalej polecisz z nami nad morze gdzie czekać bedzie reszta :beer:

Poczytaj o zlocie z Ramlejach i o planie z piekła rodem. Miłej lektury, pare stron jest do ogarnięcia :D

http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=22&t=1706&sid=e490d6929e8d7bfd4510e57b112b946c

http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=17&t=1475&start=0&hilit=szata%C5%84ski&sid=e490d6929e8d7bfd4510e57b112b946c

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Będziemy przelotem nieopodal w maju :D Szukaj sprzęta i dalej polecisz z nami nad morze gdzie czekać bedzie reszta :beer:

Poczytaj o zlocie z Ramlejach i o planie z piekła rodem. Miłej lektury, pare stron jest do ogarnięcia :D

http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=22&t=1706&sid=6bf10b5d90af407cae01d16b2019ae3d

http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=17&t=1475&start=0&hilit=szata%C5%84ski&sid=6bf10b5d90af407cae01d16b2019ae3d

:D będę szukał intensywnie w takim razie :D ale obawiam się że do maja to nie wyjdzie,cóż...jak będziecie przejeżdżać nieopodal to chociaż powącham wasze spaliny :D zazdroszcze :)

Przyjdzie czas że się spotkamy :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym serwisowaniem to jest tak,ze większość rzeczy robimy z kumplem (przy czym on się na tym zna a ja się uczę :D ).Bardziej skomplikowane można zrobić w MotoGP Lublin przy Nałęczowskiej.Tam też jest dobry sklep z ciuchami i akcesoriami.Co do lokalizacji to niedaleko do siebie mamy bo ja koło Kraśnika mieszkam.Jak sie sezon zacznie to pewnie będzie mnie nosiło więc i do Krasnegostawu nie ma problemu podjechać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z tym serwisowaniem to jest tak,ze większość rzeczy robimy z kumplem (przy czym on się na tym zna a ja się uczę :D ).Bardziej skomplikowane można zrobić w MotoGP Lublin przy Nałęczowskiej.Tam też jest dobry sklep z ciuchami i akcesoriami.Co do lokalizacji to niedaleko do siebie mamy bo ja koło Kraśnika mieszkam.Jak sie sezon zacznie to pewnie będzie mnie nosiło więc i do Krasnegostawu nie ma problemu podjechać

Słyszałem o MotoGP,ponoć dobrze tam jest :D

No jak będziesz gdzieś latał nieopodal Krasnegostawu to możesz wpaść :D co prawda nie będę jeszcze miał swojego GS-a napewno, ale z chęcią zobaczę twoją maszynę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×