Skocz do zawartości
twe

Biały F650 z Mińska Maz.

Recommended Posts

Dziś na allegro został wystawiony ten BMW:

http://moto.allegro.pl/bmw-f-650-f650-p ... 24764.html

Wiadomo, że ze zdjęć się nie kupuje, ale może ktoś z forumowiczów zna to moto? A może rzucają się w oczy jakieś "nieprawidłowości"?

Chcę zapytać najpierw tutaj, ponieważ jest kilka km do przejechania, a nie chcę na darmo ciągać ze sobą mechanika. Sam niestety nie mam żadnego pojęcia o motocyklach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda nieźle tak ze zdjęć sądząc.W mojej okolicy pojawił się ostatnio taki sam z 94r do rejestracji cena 5400 ale stan wizualnie gorszy.Niestety jak sam napisałeś to są zdjęcia.Cena słona ale jeżeli stan dobry to może warto się potargować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na F650 się nie znam ale zawsze moje podejrzenia budzi brak nalepek modelowych na zadupku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh: w 16-letnim motocyklu? :shock: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mim o wszystko wygląda zacnie... :) i widac na zdjęciach, że faktyznie wymienione sa opony i napęd.. myślę że warto :lol: Kwestia pracy silnika :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vengosh: w 16-letnim motocyklu? :shock: :lol:

Tak, mój ma co prawda tylko 11 :) więc nalepki trzymają się świetnie i myślę, że jak będzie miał 16 to będą trzymały się przynajmniej dobrze :lol: ;) , a tak na poważnie to jeżeli nie ma historii z malowaniem to czemu nie ma ich tam być nawet w 16 letnim moto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vengosh: w 16-letnim motocyklu? :shock: :lol:

Tak, mĂłj ma co prawda tylko 11 :) wiÄc nalepki trzymajÄ siÄ Ĺwietnie i myĹlÄ, Ĺźe jak bÄdzie miaĹ 16 to bÄdÄ trzymaĹy siÄ przynajmniej dobrze :lol: ;) , a tak na powaĹźnie to jeĹźeli nie ma historii z malowaniem to czemu nie ma ich tam byÄ nawet w 16 letnim moto?

1. z matmy zawsze miałem 3ję :D

2. wiatr zwiał? :D oczywiście nie piszę poważnie. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Dziś usłyszałem, że BMW będzie drogie w utrzymaniu, bo płaci się za markę?

Prawda to czy mit?? Czy części do F 650 94-97 r. będą droższe niż do Hondy czy Suzuki z podobnych roczników?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W każdym micie ziarnko prawdy :)

Może i droższe, ale na pewno solidniejsze i mniej awaryjne :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW nie jest drogie w utrzymaniu. Ceny normalne. Niektóre elementy nieco droższe, ale jeśli porównamy ceny części i serwisu motocykli to wszystkie w miarę podobne. Oczywiście "problemem" jest to, że to motor na wtrysku, więc poważniejszych regulacji trzeba dokonywać w serwisie posiadającym odpowiedni komputer diagnostyczny. Te maszynki są jednak dość niezawodne i rzadko zachodzi konieczność takiego serwisu. Reszta mechaniki jak w każdym motocyklu: zawory, rozrząd, napęd, etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten model o którym piszemy jest na gaźniku. W 650 wtrysk jest dopiero od 2000r w modelach GS.

Czy są drogie w utrzymaniu? Na razie jedyne koszty jakie poniosłem to olej w silniku , lagach, filtr powietrza - ceny jak do innych moto.

powodzenia w poszukiwaniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisząc o wtrysku miałem na myśli nie ten konkretny model , ale ogólnie opinię o gsach. Najczęściej opinir takie wyrażają osoby, które w życiu nie miały pod sobą GSa. :)

Różnej maści garażowi naprawiacze z Bożej łaski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pisząc o wtrysku miałem na myśli nie ten konkretny model , ale ogólnie opinię o gsach. Najczęściej opinir takie wyrażają osoby, które w życiu nie miały pod sobą GSa. :)

Różnej maści garażowi naprawiacze z Bożej łaski.

I tu się z Tobą muszę zgodzić :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×