Skocz do zawartości
sledziuj

Nieudana polerka i oklejanie szyby

Recommended Posts

..mam taki plan, aby w długie zimowe wieczory trochę rozkręcić Zielonego. Tylko nie wiem, czy go właściwie skręcę :mrgreen:

Zawsze potem można sprzedać na części, a co człowiek się nauczy jest bezcenne ;)

Można też przed akcją "Zielony" zaprosić starszego kolegę do współpracy, co się czasem wymądrza na forum i problem ze złożeniem spadnie na niego - bo jak co to wstyd i upadek autorytetu ;) ;) ;)

Jarek, a do kogo pijesz? Bo tych, co się czasem wymądrzają na Forum, jest cała masa, a takich, co bez przerwy, to tylko dwóch! ;) ;) ;) :beer:

Mygosia, nie czekaj na zimę. Zaczynaj już! Teraz! Zaczynaj od małych rzeczy. Zdejmij owiewkę, kanapę i popatrz, co tam jest pod spodem. Wszystko zaczyna się od zdejmowania małych rzeczy i oglądania...przy motocyklu też ;) :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff - jako, że się znam na żartach to aż mnie korci, aby sobie z Tobą pogadać, ale zakopiemy watek o pięknej pracy polerskiej, a szkoda by było. Wystarczy pomyśleć, co się stanie jak człowiek wrzuci do wyszukiwarki słowo"polerka" a tutaj same śmichy. Nie idę tą drogą. Tak właśnie się wymądrzę, żebyś nie był sam ;) ;) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, dobrze. Hamuj mnie Jaro, bo ja czasem w żartach umiaru nie mam. :beer: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee - rozbierać, to już go rozbierałam do rosołu.

Teraz mam ochotę na coś więcej ;-)

Ale teraz szkoda pogody na rozgrzebywanie go.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No skoro rozbierałaś do rosołu, to najgorsze już za tobą. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam plan taki, aby w razie co wrzucić części do golfa i błagać o złożenie :lol:

:lol:

Eeetam - do worka wrzuć, więcej wejdzie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×