Skocz do zawartości
elektrician

Nowy się wita.

Recommended Posts

No to witajcie w całkiem superowych dla mnie okolicznościach bo odnalazł się dzisiaj mój sprzęt który skradziono mi w czwartek 24.03.2011. Ale od początku zwą mnie Jacek, na różny sprzętach śmigam już dość długo ze 20 lat będzie ,przy sprzętach zawsze dłubie sam. Moja F650GS jest z 2001 roku i została zciągnięta z GB u mnie w posiadaniu od 2008 roku. Od tego czasu przeszła szereg zabiegów głównie lakierniczych ale też i wymian łożysk itp. Tu link do fotek przedstawiajacych mój sprzęt i prace nad nim https://picasaweb.google.com/elektricia ... directlink. Pozdrawiam wszystkich i szerokości życzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Dobrze że się zlalazł Twój motocykll, jesteś chyba wsród nielicznych którym się to udało. Napisz skąd jesteś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No stary, oglądałem Twoje zdjęcia, jestem pod wrażeniem. Pare godzin posiedziałeś przy swoim BMW. Uprzedzając lawine pytań prosiłbym Cie o zamieszczenie wątku o tym jak się maluje koła na czarno i ile jest z tym roboty. Wygląda super, dobrze że sie znalazł.

20110320283.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem Z Gdańska a opowiem co i jak się robi bardzo chętnie. Nie ukrywam, że jestem szczęśliwy ,że się znalazł jak zginął, to tak jakby ktoś zabrał mi kawałek życia. A przy sprzętach uwielbiam dłubać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO !!!

Cześć Jacuś stary byku a co Cie tu sprowadza ?? :lol:

Jacek to sporo Elektryk :lol: polecam jego stronę domową www. Jedziesz na Rajd Pałuk? Loco mnie też oto spytał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Jacku! Wszystkie Jacki to porządne chłopaki i lubią dłubać przy sprzętach :lol:

Zapraszamy do wspólnego rozwiązywania problemów w zagadnieniu elektrycznym i nie tylko :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co - kozacki sprzęcik i jak widzę Kierownik z wizjami i umiejętnościami. :lol: Miło powitać. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w gronie gieesów i nie tylko :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witaj, witaj... :lol: będzie gdzie GS-a serwisować :twisted: , faktycznie farta miałes że się odnalazło to cudeńko.. :roll:

Do szybkiego zobaczenia, może właśnie na Rajdzie Pałuk.. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Jacku! i pisz szybko co i jak, może być ciekawie..a może ktoś film nakęci o tym :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Dziwny jest ten kraj. Nam ostatnio ktoś próbował ukraść autko ale skończyło się na lekko uszkodzonym zamku :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×