Skocz do zawartości
sledziuj

Darmowe kulki do pokrętła

Recommended Posts

Witajcie!

Po radach jackx-a udałem się do sklepu rowerowego, aby kupić łożysko, z którego miałem wyjąć kulki i włożyć do pokrętła ustawienia zawieszenia. Okazało się, że sprzedają same kulki w małych paczkach. Kupiłem takową użyłem 2, a ok 156 (2 odłożone dla Krzyzaka :) ) pozostało mi na półce. Jeżeli jest ktoś chętny to mogę parę zabrać do Ramlej lub ewentualnie wysłać listownie. Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A taka kuleczka to co ona daje? Bo ja takiej nie mam, więc staję grzecznie w kolejce (odbiorę na zlocie :beer: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daje taki efekt akustyczny, że słyszysz kliknięcie po każdym przekręceniu pokrętła 8-) Powinieneś mieć jeszcze malutką sprężynkę dociskającą w środku, a jeżeli nie to powinna pasować taka od długopisu skrócona :D Oczywiście ZWIERZU już odkładam dla Ciebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie!

Po radach jackx-a udałem się do sklepu rowerowego, aby kupić łożysko, z którego miałem wyjąć kulki i włożyć do pokrętła ustawienia zawieszenia. Okazało się, że sprzedają same kulki w małych paczkach. Kupiłem takową użyłem 2, a ok 156 (2 odłożone dla Krzyzaka :D ) pozostało mi na półce. Jeżeli jest ktoś chętny to mogę parę zabrać do Ramlej lub ewentualnie wysłać listownie. Pozdrawiam ;)

śledziuju wybawco nasz! , to ja zamawiam dwie, jedną oddam Jolkarom, a drugą niemojemu dziecku do rowerka :D

albo może 3? bo zawsze jak się dotykam kulek, to jedna zgubię a druga zepsuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sledziuj, ja odbiore swoje kulki na Pałukach.

Z gory dziekuje bardzo za pamiec. To juz prawie rok jak zgubiles mi kulke, a temat wciąz żywy. Dziekuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×