Skocz do zawartości
Andrzej111

Prosba o opinie

Recommended Posts

możesz zacząć od G650GS

powinien być łatwiejszy do ogarnięcia, bo to w zasadzie stara F w nowych szatach, a około 10k tańsza od obecnie produkowanych eFek (twin)

pojeździsz, ocenisz czy to jest własnie to i zmienisz na twina F

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup raczej używaną f650gs (rotax) i się wjeździj, w razie czego za rok bez problemu ją Sprzedasz. Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamierzam kupic nowa f650gs,jestem poczatkujacy. Czy to dobry pomysł?

F650GS singiel to chyba jedna z najlepszych możliwości dla początkującego - jeśli mówimy o prawdziwych motocyklach a nie 250tkach.

Maszynka jest wdzięczna, ma elastyczny silnik który dużo wybacza i dobrze się prowadzi. Idealna do doskonalenia umiejętności :lol:

Nówka sztuka, czyli Twin to zupełnie inna konstrukcja, ale przeznaczenie ma podobne, więc pewnie podobnie się zachowuje ;) mamy tu kilku użytkowników, może powiedzą coś miłego o swoich Twinach.

Jeden i drugi model można śmiało polecić na odświeżanie przygody motocyklowej moim skromnym zdaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup "starą" eFkę i doposaż ładnie za "zaoszczędzone" pieniądze jeszcze spokojnie wyjedziesz gdzieś daleko na fajną wyrypę. To tylko moje 0,03PLN. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam że przy odrobinie doświadczenia ,a takowe posiadasz spokojnie ogarniesz każdą F-kę łącznie z nową.Co do kosztów nie wypowiadam się bo wiadomo że większość chciałaby jak najnowszy zatem jeżeli masz kasę to problemu nie ma.Jeżeli zakup miałby być ,,rzutem na taśmę''to zapewne lepszym wyborem byłaby używka a za resztę kaski można ją jak sugerował alik ,,uzbroić'' i usunąć ewentualne usterki.To oczywiście mije luźne uwagi a wybór należy do Ciebie.Co byś nie postanowił życzę powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli kupisz twina, to w pierwszych jazdach poczujesz jego wagę, choć to zaledwie ok. 200 kg. Później będzie już tylko lepiej. :lol:

Jeśli masz kasę na nowe moto, to zastanowiłbym się poważnie nad F650 GS z końcówki produkcji albo kupiłbym G650GS :lol:

Nie mogę przeboleć Dakara ze Śremu... ;) Z tego co wiem, to Alik także...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam

Zamierzam kupic nowa f650gs,jestem poczatkujacy. Czy to dobry pomysł?

Ostatni raz jezdziłem 20 lat temu na ETZ 150.

Prosze o rady.

Pozdrawiam

Lewa :beer: Parę sezonów temu byłem w podobnej sytuacji jak Ty i szukałem odpowiedniego moto. Teraz wiem że efka idealnie się do tego nadaje :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(…)

Nie mogÄ przeboleÄ Dakara ze Ĺremu... ;) Z tego co wiem, to Alik takĹźe...

No miło wspominam "jazdę" nim a wyposażony za tą cenę był bardzo godnie - w sumie kolega, który go kupił z pomocą forum chyba się niezbyt udziela więc może będzie go sprzedawać? :lol:

Poważniej mówiąc - Kacik fajny jest, trochę już w niego zainwestowałem i czasu i pieniędzy, więc mentalnie nie wiem czy byłbym na to gotowy by coś zmieniać :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×