Skocz do zawartości
ArturS

Witam serdecznie

Recommended Posts

Jestem z Zabrza i aktualnie męczę Kawasaki KLE 500, a jak już się nauczę jeździć, to zmienię - na razie coś za dużo glebienia w offie i taki klekocik wychodzi groszowo jeśli coś się połamie :lol: Co będzie później czas pokaże, ale na pewno endurak typu LC8, F800GS, czy 800XC, z ciśnieniem na któryś z dwóch ostatnich :) Po co ja tutaj? A no udało mi się mojej lepszej połówce wybić z głowy ścigacze - podsunąłem jej zdjęcie ładnego f650gs i powiedziała "CHCĘ!" :D Jako, że jest to ciutkę lżejsze od KLE (było kupione z myślą o żonce) i widzę, że wiele kobiet bez problemów ogarnia małego GSa, to lepszego kandydata nie mogę sobie wyobrazić. Wkrótce będę więc poszukiwał egzemplarza, zapewne w odpowiednim kolorze :lol: ehhh.. te kobiety :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa...

Wkrótce będę więc poszukiwał egzemplarza, zapewne w odpowiednim kolorze :lol: ehhh.. te kobiety :mrgreen:

Różowy :?: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :lol:

KLE wagowo to to samo co F650GS (inaczej jest tylko rozłożony środek ciężkości - kwestia umieszczenia baku paliwa), KLE jest trudniejszy w prowadzeniu w terenie, ale jak się nim nauczysz jeździć i dopadniesz f650GS (najlepiej Dakara) to tym "nowym" jest bajecznie prosta, jeśli chodzi o plastiki to w BM-ce zdecydpwanie są mocniejsze (bardziej elastyczne i wytrzymałe) i nie pękają z byle powodu jak w KLE (tym bardziej przy byle glebie), proponuję jednak szukać Dakara (moze być z obniżaną kanapą żeby żonka śmigała, a Ty żebyś w końcu przekonał się jak świetnie jeździ się w terenie na Dakarze względem KLE, co do kosztów utrzymania też wiem, że ceny nowych części eksploatacyjnych są w miarę porównywalne, różnica może wynikać tylko w cenach części używanych.

Powodzenia w poszukiwaniach. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Różowy czy inny, zawsze miło następną osobę w ekipie powitać!

A co do prowadzenia naszych beemek, to Dakarowy ma rację: bak pod siodełkiem deklasuje wszystkich rywali!!!

Zatem powodzenia w poszukiwaniach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wersja Dakar niestety odpada - musi być jak najniższy i zapewne dodatkowo i tak przerobię kanapę (zawsze jeszcze kolejne kilka cm). KLE kupiłem dość przypadkowo, bo w ogóle na pierwszy motocykl nie brałem pod uwagę enduro - miał być jakiś GS500/CB500, a później V-Strom. Ale dobrze się stało, bo jakbym nie poczuł co to znaczy "zwiedzać", a nie tylko "zobaczyć", to bym wiele stracił i tak samo teraz ukierunkowuję żoneczkę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :lol:

na temat niskich wersji proponuję pogadać sobie z naszymi forumowymi dziewczynami, albo wczytaj się w istniejące już wątki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przywieź Małżę na spotkanie jakieś i niechaj się przymierzy swymi 4 literkami. Nic tak nie wyrabia poglądów jak wrażenia organoleptyczne. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×