Skocz do zawartości
Logan

Co jest zgodne z prawem, a co nie?

Recommended Posts

Ja słyszałam teorię, że "podwójna ciągła to pas ruchu wyznaczony specjalnie dla motocyklistów" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja słyszałam teorię, że "podwójna ciągła to pas ruchu wyznaczony specjalnie dla motocyklistów" :lol:

I tej wersji się trzymajmy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmiany na temat fotoradarów, może nas to do końca nie dotyczy, ale jak czasami się przesiadamy w puszeczki warto o tym pamiętać :D

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Rewolucja-fotoradarowa,wid,13551875,wiadomosc.html

Zwłaszcza podoba mi się ostatni akapit na 3-iej stronie, że nawet jak Srasz Mniejska wystawia fotoradar, to musi wcześniej wystawić znak D-51 informujący o kontroli :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kultura kulturą, niemniej problem zaczyna być w momencie gdy coś się wydarzy

a ubezpieczyciele tylko czyhają na różne kruczki żeby się uwolnić od wypłaty odszkodowania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kultura kulturą, niemniej problem zaczyna być w momencie gdy coś się wydarzy

a ubezpieczyciele tylko czyhają na różne kruczki żeby się uwolnić od wypłaty odszkodowania

Ubezpieczalnie czepiają się wszystkiego :evil:

Mi zanegowali diagnostykę przodu, bo nie zauważyłem, że likwidator nie zapisał tego przy mnie i dupa, parę stówek w plecy.

Z tymi baranami nie wygrasz tak łatwo, nawet jak jedziesz zgodnie z prawem. :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli to działa to super patent. Koło mnie zainstalowali takie "yntelygentne" światełka. Można do końca świata stać na moto. Czy tego nie można zaskarżyć jako dyskryminacji? :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawia mnie tylko czy to silne pole magnetyczne nie zakłóci komputerów, albo okablowania w motku :?:

Przecież nasze kable nie są ekranowane :lol: no chyba że są a ja o tym nie wiem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napewno nie jest to aż tak silne pole magnetyczne. I poza tym stałe. Problemem może być elektromagnes zasilany prądem przemiennym. Pytanie czy taki magnesik, nawet bardzo silny np. neodymowy, jest w stanie indukować wystarczający sygnał w pętli sygnalizacji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum skuterowym była na ten temat dyskusja… raczej nie warta skórka wyprawki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na forum skuterowym była na ten temat dyskusja… raczej nie warta skórka wyprawki.

Tak też myślałem :lol:

Magnes nawet noedymówka musiałaby być dużo większa, żeby zastąpić karoserię i podwozie puszki :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×