Skocz do zawartości
kuki1990

zmieniony silnik??

Recommended Posts

witam jak to jest mozliwe aby moj motocykl mial 2 swiecie. Z tego co mi widomo gs-y z 2 spark wychodzily po 2003 roku a ja mam z 2001r.Wiec wychodzi na to, ze poprzedni wlasciciel musial zmienic silnik? prosze o odpowiedz bo nie orientuje sie za bardzo o co tu chodzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest tak jak piszesz silnik masz zmieniony. Pytanie czy masz dwie fajki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogła być zmieniona sama głowica. :?: A może masz gaźniki :?: :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak mam dwie fajki. Jedno mnie zastanawia po co ktoś zmieniał silnik i co musiało mu się stać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tak mam dwie fajki. Jedno mnie zastanawia po co ktoś zmieniał silnik i co musiało mu się stać?

Może najnormalniej w świecie poprzedni silnik zarżnął, jak nowy chodzi Ci dobrze, to po co się przejmować.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie wymieniony. Masz normalny napis na prawym deklu "2 spark"? Jak szukałem dla siebie GS'a to koleś oferował Dakara 2002 z silnikiem 2 spark, ale tylko jedna świeca była podłączona. Pracował normalnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak pisze 2 spark. Mam już go 2 lata ale dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że ma dwie świece szkoda, że przy kupnie nie byłem zorientowany , że są giesy z dwoma świecami, bo bym się zastanowił nad kupnem od tego właściciela a przede wszystkim dopytał bym o jego historie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przejmuj się. Bzyka jak pszczółka? To wrzuć na luz. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mieszkasz w takim kurorcie ;) Zabierz motek na spacer i nie przejmuj się detalami jeśli wszystko jest ok.

Do tej pory służył ci chyba bez zarzutu skoro dopiero teraz się dowiedziałeś.("Ewentualnie sprawdz po numerach który jest fakt rocznik)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pewnie wymieniony. Masz normalny napis na prawym deklu "2 spark"? Jak szukałem dla siebie GS'a to koleś oferował Dakara 2002 z silnikiem 2 spark, ale tylko jedna świeca była podłączona. Pracował normalnie.

W starej STradzie zawsze są dwie i na jednej też pracuje normalnie, tyle, że sprawność spalania mieszanki ponoć jest lepsza jak są dwie. I oczywiście jak padnie jedna to jedzie, a w Pegaso jak mi padła to "po filipku" (a dostęp był równie przyjemny, tyle, że jedna) :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×