Skocz do zawartości
jacekpl1

Nowy NA FORUM

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam .

Zaczynam przygodę z motorkami.Aktualnie kończę kurs ( praktyczny we środę ) i szukam GS 650 od 2004 r.

Jacek .Kielce . 38 l. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No siema :lol: ja też sprawiłem sobie GS-a jako pierwszy motorek i muszę przyznać super sprawa ;) tak wiec szukaj maszynki i niech droga będzie Ci szeroka :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć chłopaki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ALE WYBÓR I ZAKUP WCALE NIE JEST TAKIE PROSTY...

BYŁEM DWA TYGODNIE NA WCZASACH NA PÓŁWYSPIE HELSKIM I ZAJRZAŁEM W GDAŃSKU DO BIKE MASTER .

NIE JESTEM WIELKIM ZNAWCĄ ALE TO CO WIDZIAŁEM NA ZDJĘCIACH A W RZECZYWISTOSCI TO PORAŻKA . ZAJECHANE PRZYRDZEWIAŁE ANGIELSKIE ŻELAZO !!!OGLĄDAŁEM CZTERY GS.SZKODA BYŁ CZASU.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

No niestety ale zakup motocykla nie jest wbrew pozorom latwy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj wśród nas.

Mamy tu sporo informacji - na temat tych z Gdańska też ;) - wystarczy poszukać i już wiadomo gdzie jechać nie warto - Ameryka odkryta :lol: .

Kto szuka znajduje - dasz radę :beer:

Powodzenia na egzaminie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiście to mogę Ci doradzić jedynie cierpliwość i codzienne odwiedzanie allegro i nie tylko ;) ja tak robiłem koło miesiąca aż w końcu pojawił się GS-ik aż za Rzeszowem a ja z Poznania jestem ale no rocznik dobry na fotach był w miarę wiec pojechałem i przywiozłem - motorek był przyprowadzony z Włoch ... czyli lekkie zarysowanie ale bez tragedii.

Powodzenia i wytrwałości życzę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj wśród fanów moto bmw ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Jak coś znajdziesz, to wrzucaj na Nowości z Oto-Moto:

http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=24&t=1682&start=430&hilit=nowo%C5%9Bci&sid=62c62c5c53ca080d457543993e4fd056

a my postaramy się Tobie doradzić, bądź odradzić :lol: i na pewno znajdzie się ktoś, kto ma blisko do danego sprzedawcy i będzie mógł Ci pomóc, w końcu jesteśmy rozsiani po całej Pollandii ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

st-ce hmm. kawał czasu tam spędzam. to może ty znasz to moto na linku które podałem wyżej. gs 650 czrwony 2008 gość ze starachowic...??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×